Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt, időn túl halvány...

Qupido teszt, időn túl halvány, de azért látható 2. csík?

Figyelt kérdés

Járt már így valaki? 5 napja késik. Valószínű, hogy késői pé-m volt, a várható mensi előtt pár nappal. 4-én kellett volna megjönnie, de még semmi.

Tegnap előtt csináltam egy qupidot hajnalban, pár percig néztem, és visszafeküdtem, de ahogy felkeltem volt rajta egy nagyon halvány csík. Ma megint csináltam egyet hajnalban, ugyanaz történt mint tegnap előtt. Ahogy felkeltem (kb 1 óra telhetett el), láttam rajta a 2. csíkot, de erősebben mint az előzőn. Ilyenkor mi van?

Megbarátkoznék a gondolattal, ha negatív, de akkor miért erősebb a 2. teszten a vonalka?

[link]

Kattintsatok rá, hogy nagyobb méret legyen, és ugy jobban látszik. Kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2012. márc. 7. 10:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy csináltam rá 1 órára clearblueval, most nemrég, és az negatív lett.
2012. márc. 7. 10:04
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen látom mindkettőn a csíkot :) és valóban erősebb a második. Én hétfőn teszteltem pozitívakat, és kedden, ééés szerdáán :) de még én sem merem elhinni :) SZerintem azért gratulálok magunknak :) a vonal az már csak vonal :D Nemigaz??:?
2012. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De jó is lenne!!!! Én sem merem, és nem is szeretném még elhinni, de azért aggaszt. Volt, hogy csináltam már tesztet, és ha nem voltam terhes, akkor sosem jött semmilyen második csík. :) Köszönöm a válaszod!

Gratulálok Neked, nagyon vigyázz a babócádra:)

2012. márc. 7. 10:12
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért lett a Clearblue-val negatív, mert az a legkevésbé érzékeny teszt (40-es).

Valószínűleg terhes vagy, csak még nagyon fiatal a babóka. Várj pár napot és 10-es érzékenységű teszttel már vélhetőleg teljesen jól látható, 25-ös érzékenységűvel halványabb, de időn belül kijövő pozitívat kapsz. :-) Gyógyszertárban vegyél, a Walentin (10-es) meg a MediLab (25-ös) elég megbízható.

De szerintem lehet neked gratulálni. :-))

2012. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

El sem hiszem, hogy ezt mondjátok! :) Mennyire boldog lennék!!

Jó, veszek akkor még 10-es érzékenységűt a patikában. És megcsinálom pénteken, ha addig nem jön meg!!!! :))))

2012. márc. 7. 10:15
 6/21 anonim ***** válasza:

Két teszt nem téved,,,,

Biztos vagyok a pozitív eredményben, de írd meg mindenképp :) Jó izgulást, én nehezen bírom ki az uh-RA 2 hetet kell várnom :(

De egyre boldogabb vagyok!!! Te is így leszel!! ne aggódj

2012. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked Kedves Válaszoló!

Remélem én is a közeljövőben azon fogok rágódni, hogy még mennyit kell várnom az UH-ra, mert akkor már biztos, hogy baba van a pociban :)))

Csak az aggaszt, hogy nem rögtön, 1-2-3 percen belül jött ki ez a csík, hanem lehet, hogy csak fél óra múlva:( És lehet, hogy minden quidon ez van, hogyha megszárad akkor van rajta csík. De akkor viszont miért erősödött? :/ Hát nem tudom, de jó lenne, ha sikerülne!!!!!

2012. márc. 7. 10:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem a Qupido teszt egyáltalán nem jött be. Csináltam vele egyidejűleg egy 25-ös Rossmann-ost és azon sokkal erősebb volt a csík. Mindenképpen másik fajta tesztet vegyél!

Halkan azért gratulálok!

2012. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Jó, veszek még egy ilyen qupidot, hátha mégerősebb lesz rajta a csík, meg veszek egy másik 10-es tesztet.

És megcsinálom pénteken, ha addig nem jön meg. Vagy holnap reggel próbálkozzak?

2012. márc. 7. 11:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vagy, de én ezt a tesztet nem venném mérvadónak. Egyrészt 5 nap késés után nagyon halvány, csak ha nagyon akarom, akkor látom. Másrészt szerintem nem véletlen, hogy a tesztek tájékoztatóján le van írva, hogy az időn túli eredmény nem számít. Nem elkeseríteni akarlak, mert ettől függetlenül lehet, hogy terhes vagy, de én a magam részéről ezt a tesztet negatívnak ítélném.
2012. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!