Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mehnyalkahartya kiurul egy...

A mehnyalkahartya kiurul egy nagy darabban. Kb.4szer 3 cm atmeroju husdarabrol van szo. Van hogy egy honapig nem urul ki, csak a kovetkezo honapban. Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
16 evesen voltam hysteroskopian ,most 28 eves vagyok es nagyon szeretnenk kisbabat de nem sikerul.
2011. máj. 20. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már azóta? Lehet, h a progeszteron segíteni fog, de mindenképp menj el orvoshoz, mert ő az aki erre választ tud adni. Egyébként nekem is van olyan időszak, mikor nagyon darabos, lilás és csak úgy ömlik, de nem mindig.
2011. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, voltam orvosnal, 3 honapja szedem a Proverat a ciklus 17.napjatol a 26.ig, es Clostylbegytet kaptam a ciklus 5.napjatol a 10.ig.
2011. máj. 20. 18:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves Valaszolo, neked mekkora darabok jonnek ki? Sikerult teherbe esned? A nagy husdarab utan meg jon ki 4-5 kisebb husdarab.
2011. máj. 20. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy. Van amikor érzem, h csúszik kifelé. Nekünk nem lehet saját babánk a párom miatt, viszont én teljesen rendben vagyok. Csak azért írtam, mert meg akartalak nyugtatni, h van ilyen. A nővérem is így volt, amikor 12-16 éves volt, hosszú időket töltött a wc-n mert olyan darabos volt az övé is, és ott érezte biztonságban magát, de neki idővel elmúlt. Nekem az utóbbi pár évben van ilyen 1-2-szer egy évben. Elég brutálisan néz ki. Remélem, h hamar rendeződik a tiéd is. Lehet, h kell egy-két gyógyszeres hónap, de biztos, h segíteni fog. Te még időben kezdesz neki a gyerekvállalásnak.
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez minden honapban igy van, nagy darabban jon ki, es van, hogy csak a kovetkezo honapban, az pedig mar barnas sargas szinu.
2011. máj. 20. 19:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy nem lehet sajat babatok,en megertelek, de ne legy szomoru, lehet, egyszer csak sikerul! Koszonom szepen, hogy megnyugtattal.
2011. máj. 20. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, erről sosem hallottam. Azelőtt szedtél hormonokat, fogamzásgátlót? Azokra rendeződött?

Ha az orvos megint a hysteroscopiát javasolná, akkor érdemes túlesni rajta. Az elmúlt 12 évben már sokat változott a nőgyógyászat is és lehet, h sokat segít a baj felfedezésében és a kezelés megkezdésében. Tudom, h nehéz vizsgálatokra járni, de olyan szép a célod. Ne csüggedj! A hormonoknak pedig, amit most kapsz még kell idő, h úgy hassanak, ahogy kell. Bízom benne, h minden jól fog menni. Én már láttam csodát az ismeretségi körömben. Nekik több lombik sem sikerült és az orvos rábeszélte őket az örökbefogadásra. 3 hónap műlva babát vártak, természetesen. Addig viszont nagyon hosszú utat jártak be, pedig ők is kb annyi idősek voltak, mint te.

2011. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szedtem elotte semmilyen hormont, sem fogamzasgatlot. Most mar szuneteltetni fogom kicsit ezt az egesz baba dolgot...

Majd jon, ha akar. Ugysem az en kezemben van.De nem eri meg, hogy begolyozzva varjam a nemvart menzit aztan pedig csalodjak annyiszor.

Koszonom nektek, hogy valaszoltatok! Aranyosak vagytok!

2011. máj. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!