Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bocsánat a kérdésért: a...

Bocsánat a kérdésért: a sperma nyúlós?

Figyelt kérdés

Tényleg bocsi, ez így elég furcsán hangzik. Azért érdekel(korábban soha nem figyelgettem ilyesmit..), mert babát szeretnénk. Ma tojásfehérjés, nyúlós nyákom volt, viszont tegnap este szeretkeztünk a férjemmel. Lehet ez a sperma, vagy peteérésem lesz? Amúgy a ciklusom 8.napján vagyok még csak, de nincs mihez viszonyítanom, 35-45 naponként menstruáltam, miután abbahagytam a szoptatást.

Érdekelne, hogy ez peteérés most? Puha a méhszáj, és enyhén nyitott, de ez nálam elég sokszor előfordul a ciklus folyamán, elég összefüggéstelenül.

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 9. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom szerint nem nyúlós! :)

Az a tojásfehérjés nyák tényleg lehet peteérés, de erre az egy adatra nem lehet alapozni.

A 35-45 nap sem valami jó...

Ha babát szeretnétek elmennék nőgyógyászhoz, csináltatnék hormon labort, meg minden mást is. Én elmentem, nekem is rendszertelen volt, rendbe rakta a ciklusom, meg nem volt mindig peteérésem sem. Kaptam gyógyszert és most 16 hetes vagyok!

Én vezetnék még hőgörbét, nekem az is segített!!

A puha, nyitott méhszáj nekem is sokat volt, ebből is látszik, hogy nem volt pém. Ez a ciklus első részében jellemző, a másodikban, ha megtörtént a pé, akkor felszáll és kemény lesz. Utána, mikor jön piri, akkor megint felpuhul.

2012. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon hasonlít a peteéréses nyákhoz is. Valahol olvastam hogy lehet megkülönböztetni, de már nem tudom hol.A kérdésednek van alapja:)
2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!