Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észlelt valaki hasonlót korai...

Észlelt valaki hasonlót korai terhességnél?

Figyelt kérdés

Ma van a 11. napja,hogy késik a mensim.Nem teszteltem még,mert egyébként is elég rendszertelen a ciklusom és volt már rá példa,hogy 2 hét késés után is normálisan megjött.Most viszont nem érzékelek semmit,ami arra utalna,hogy meg fog jönni.Nekem általában középidőtől számítva mensi végéig nagyon megduzzadnak a melleim és fájnak is.Most nem így van+mostanában gyakran előfordul velem,hogy este lefekvés előtt borzasztóan fázom,ráz a hideg,pedig meleg van a szobában.A múltkor még a párom is megjegyezte,amikor mellém feküdt,hogy milyen hideg vagyok!Én még ennek sem tulajdonítottam volna nagy jelentőséget,de az elmúlt 4-5 napban rendszeresen felébredek éjjel,arra,hogy ennem kell valamit,pedig este rendesen vacsorázok mindig+az elmúlt éjszaka többször is arra ébredtem,hogy hányingerem van.Nem hánytam,de legalább 3-4 alkalommal arra ébredtem,hogy öklendezek.Még reggel,amikor felkeltem,akkor is émelyegtem.Mostmár azt hiszem eljött az ideje,hogy csináljak egy tesztet!Viszont csak hétfőn lesz rá alkalmam,mert most nincs itthon tesztem és venni sem tudok!

A leírtak alapján,mit gondoltok?Mennyi az esélye annak,hogy babát várok?Már lassan fél éve próbálkozunk a párommal,nagyon boldogok lennénk,ha sikerülne!


2012. márc. 10. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a tüneteket be tudjuk képzelni is. Beléd sem látunk. Így csak a teszt maradt. Persze ezek alapján lehetsz terhes, de lehet csak késik. Azért drukkolok, hogy babás legyél. Írj hétfőn, hogy mit mutatott a teszt. Ennyi késés után már bármikor elvégezhető.
2012. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek akár lehetnek terhesség tünetei is, de ahogy az első mondja, mi nők, hajlamosak vagyunk beképzelni a dolgokat, mert már iszonyúan szeretnénk egy babát.

Velem is ez volt a múlt hónapban. Éjszaka arra ébredtem, hogy hányingerem van, reggelente émelygett a gyomrom, egész nap olyan fura érzésem volt, és biztos voltam benne, hogy sikerült! Annyira beképzeltem a tüneteket, hogy az egyébként pontos menzeszem is késett 4 napot.

Végül megjött. :(

Ne éld bele magad, de azért 11 nap késés már biztató. Hétfőn csinálj egy tesztet és kiderül.

Nagyon szorítok neked, majd írd meg az eredményt!

2012. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!Igen,én is ettől tartok,hogy csak beképzelem a dolgot,de azért nem hinném,hogy ennyire durván bemagyarázom magamnak,hogy még éjjel is felébredek....na de ki tudja!Azért reméljük baba van a dologban!Ha teszteltem,megírom az eredményt!:)

2012. márc. 10. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kesik mar 13 napja, es ket napja egesz nap emelygek es hanyingerem van.en mar arra gyanakszom hogy terhes vagyok. Eddig azert nem teszteltem meg mivel megesett mar parszor hogy kesett 10 napot is.szerintem nalad is nagy esely van a terhessegre persze a teszt ad biztosabb valaszt.
2012. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 6 hetes terhes voltam, amikor úgy éreztem, hogy "mintha" már lenne egy kis hányinger. aztán a 8-14 hétig látogattam is rendszeresen a wc-t. szóval, ha terhes vagy, akkor kb. 6 hetes és ennyi idő terhességre valóban igazak a tünetek. tehát lehet, de úgyis a teszt mond egyértelműt
2012. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Csináltam tesztet,de sajnos negatív lett.A menstruációm még mindig nem jött meg,úgyhogy nem tudom mi lehet a gond!
2012. márc. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!