Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint 103...

Véleményetek szerint 103 kg-mal (172 cm magas vagyok) merjünk a párommal gyermeket vállalni? (28/N)

Figyelt kérdés
Gondolom nehezebb lenne teherbe esnem,bár van ismerősöm,aki szintén túlsúllyal könnyen teherbe esett és egészségesek.Már van egy 2 éves kisfiúnk.Szeretnénk még egy babát.Nemrég kiderült,hogy krónikus pajzsmirigy gyulladásom van,és a doki szerint valószínű,hogy bár jelenleg nem mutat alul működést a pajzsmirigyem,de volt egy időszak,amikor alul működött és emiatt is híztam meg ennyire.Azt mondta a doki,hogy mivel szedek gyógyszert rá,nyugodtan lehet babát vállalni.Hozzáteszem,hogy kalóriaszámlálós diétán vagyok a doki javaslatára,valamint elkezdtem tornázni.Természetesen ,ha sikerülne teherbe esnem,figyelnék továbbra is az étkezésre,valamint kismamatornát csinálnék.
2012. márc. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
persze,ha a doki is azt mondta h lehet akkor semmi akadálya! sok sikert:)
2012. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont ennyi. A második babáját várja. Ő még fogyni is szokott terhesen. Annyi a baja hogy magas a vérnyomása gyógyszert kell szedjen, de amúgy egészséges babát szült, gondolom most is így lesz.
2012. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Georgina91!Köszönöm szépen! :)
2012. márc. 10. 14:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második!Köszönöm a biztató szavakat!:)A kisfiamnál nekem is volt magas vérnyomás,gyógyszert szedtem rá,de amikor megszületett,rögtön helyreállt.Igazság szerint azért is félek egy kicsit,mert a kisfiammal is anno 4 napot bent kellett feküdni a kórházban.Akkor állították be a gyógyszert.Aztán minden oké volt.Gyönyörű és egészséges volt!Természetesen most is az!:))
2012. márc. 10. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 107 kilóval szültem, 90nel lettem terhes. Most 3 hónap után 82 kiló vagyok. Eszembe sem jutott, hogy a túlsúly miatt ne vállaljak tesókát. És a 2 gyerek mellett csak fogyok. Ha meg a doki is mondta miért ne?!

2012. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első terhességemet 80 kg-mal kezdtem,20 kg-t szedtem fel(eléggé kívánós voltam).A nőgyógy akkor is azt hajtogatta,hogy "diéta,diéta"(gondolom csak jót akart).Természetesen a 2.gyereknél az ember már sokkal okosabb és tudja,hogy mit-hogy-merre!
2012. márc. 10. 14:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a doki mondta,de még kimondani is rossz,hogy 103 kg.:/A kisfiamat kereken 100 kg-an szültem.A doki se mondta,hogy már azonnal fogyjak le ennyire+annyira,azt mondta,hogy az első cél,hogy 100 kg alá menjek,és így tovább.
2012. márc. 10. 14:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves utolsó téged nem ba**ogatott a doki a túlsúly miatt??Bár nem tudom,hogy milyen magas vagy.Gondolom melyik doki milyen.Nálunk 2 jár ki,de elég undok mind a 2.
2012. márc. 10. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan szüljél én is egészségesen molett vagyok.117-el lettem terhes ja 180cm vagyok.121 voltam szülés előtt.Fiam 4300g született. most 3 hónapos és én 103 vagyok most.Doki nem cseszegetett magas vérnyomásom évek óta van.És mind e mellé 38 éves leszek.Ne izgulj.
2012. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!