Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hetes késés, magas hő,...

Másfél hetes késés, magas hő, hétvégi negatív teszt, mi lehet?

Figyelt kérdés

Másfél hete késik a mensim, a hőm magas, hétvégén teszteltem, de negatív. Melleim fájnak. Mensinek semmi jele. Lehet baba? Mensi előtt volt erős vizes, nyákos folyásom, lehet akkor volt peteérésem? Létezhet ilyen?


Már totál össze vagyok zavarodva :(((


2012. márc. 7. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs görbéd?
2012. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár leht, akkor volt péd. de lehet, hogy valami egyéb gond van. nekem mensi előtt szokott lenni folyásom....
2012. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs görbém. az alaphőm mindig 35.9-36.1 között van és pé után megy fel 36.5-36.7-re. Régen vezettem is, de most csak mérem...
2012. márc. 7. 10:13
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is mensi előtt szokott folyásom lenni, sőt most volt kis rózsaszín is, de se több se kevesebb. egyszeri törléskor volt és annyi.
2012. márc. 7. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet stressz, vagy hormonzavar, vagy bármi más probléma.


Nekem is 8 napot késett a legutolsó vérzés, a hőm folyamatosan fenn volt, mégsem volt baba.

2012. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!