Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ciklus 22. napján...

Lányok, ciklus 22. napján mensis fájdalom folyamatosan, ebből megint mensi lesz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A terhes tünet sokszor azonos a mensiével.

Hőd méred?

2012. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mérem, mert rossz alvó vagyok, pár óránként felébredek, és nem hinném hogy így pontos eredményt kapnék. 26-27 naposak a ciklusaim, pár nap és kiderül, de nagyon izgatott vagyok!!
2012. márc. 10. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez akár lehet a beágyazódás jele is. Pihenj sokat és drukkolj, hogy babás legyél! Drukkolok Én is! Ha teszteltél, írjál!
2012. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást!! Akármi is lesz, írok!!
2012. márc. 10. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóan vagyok én is! 20-21. napon szurkál,fáj a hasam lent.Folyásom is van egy kevés.Ezen kívül semmi más terhes tünetem nincs.Ezért kicsit el is keseredtem.De most megint felbuzdultam!:) Mikorra nem várod? Én 16-ra!Ezen kivűl más tünetek?
2012. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia. Én is 16körül nem várom, és pici folyásom is van, bár az nem tudom hogy jó jel-e?? Azt hallotam, a vizes folyás az mensi előjel.

Nagyon drukkolok Neked is. Írj majd!!

2012. márc. 10. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bizom benne! :) Majd jelentkezem! Nagyon sok sikert Neked is!Szorítok!!!
2012. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből még akármi lehet.

Egyébként a vizes folyás nem csak mensi előjel lehet, mert én olyat is hallottam már, hogy terhes volt a nő és vizes volt a folyása. Ő meg aggódott, hogy miért vizes, félt hogy meg fog jönni. De persze nem jött, mivel terhes volt.

2012. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!