Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden az andrológiai...

Szegeden az andrológiai vizsgálaton bemehetek én is a férjemmel? Vannak ott újságok? Vagy hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:44
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Persze, hogy bemehetsz! Még mondják is! Sőt! Már az elejétől is ott lehetsz, ahol megkérdezik az adatait és megvizsgálják. Majd bementek egy külön helyiségbe, ahol van egy ágy és sok újság!

Mi először zavarunkban csak nevettünk! :)

Ha van még kérdésed írj nyugodtan!


Szia!

M

2009. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is oda fogunk menni. Mikor lesz kész az eredmény? Kedvesek? Telefonban nagyon aranyos volt a hölgy!
2009. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

A hölgy nagyon kedves volt velünk is! Egy idősebb doktor úr vizsgálta meg a párom, Ő is aranyos volt! Ha jól emlékszem kb. 1 hét múlva mehettem az eredményért, de csak meghatalmazással a kezemben kaptam meg a férjem eredményeit! És aki akkor volt benn, na az egy mogorva doki! Dünnyögött valamit az orra alatt, amiből semmit nem hallottam, így rákérdeztem, mire nem éppen kedves stílusban válaszolta, hogy:

Mondtam, hogy jó az eredmény!

Illedelmesen megköszöntem és eljöttem! Örülve, hogy nem ez volt ott első alkalommal!

Remélem Ti is az idős dokit fogjátok ki!


Üdv.

M

2009. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!