Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kecskeméten andrológiai...

Kecskeméten andrológiai vizsgálaton voltatok már? Mi a véleményetek? Normálisak ott a dokik+nővérek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen voltunk, nem is egyszer. A nővérek és a biológus nagyon kedvesek, diszkrétek.Doki terén? Hm. Hát a Temesvári doki egy pénzéhes tuskó (már bocs) róla nincs jó tapasztalatom, míg pénzt adsz neki kenyérre lehetne kenni, de másnap azt se tudja ki vagy.Viszont a Seregély doki, na őt imádom a kisfiam nála született és maximálisan elégedett voltam /vagyok vele, és ő is andrológus.Kihez kell mennetek?

Menjetek együtt, mi minden vizsgálatra együtt mentünk, kellett hogy lelkileg is együtt legyünk.

2010. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a Steimetz dokihoz mentem át!Eddig szimpi!Holnap reggel kell mennünk!Az eredmény mennyi idő múlva lesz?
2010. jan. 28. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
na mi volt???
2010. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eredmény kb.1-1,5 hét, de csak a férjednek adják oda.Remélem minden rendben volt, majd írj mi van veletek.A Steinmetz dokiról semmit nem tudok, nekem túl öreges ettől még lehet jó. :-)
2010. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Túl van rajta a drágám!Egyedül ment a vizsgálatra nem akarta hogy elkísérjem!Nagyon pozitívan állt hozzá, mert már nagyon szeretnénk babát!Egy kicsit azért megviselte, nem egy jó dolog ez...
2010. jan. 29. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy túl van rajta, sajnálom hogy egyedül ment, de ha ő akarta akkor mindegy.Azt nem írtam hogy mi 1.5 évig jártunk Kecskemétre, de mivel nem bíztam már a dokiba (temesvári) váltottunk.Budára jártunk a Dévai Intézetbe Dr.Dévai Istvánhoz, keress rá a neten sok hasznos információt találsz az oldalukon.És bízom benne hamarosan pocaklakótok lesz.Sok erőt, türelmet, kitartást és egymás támogatását.
2010. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nektek is!Megnézem az oldalt!
2010. jan. 30. 16:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmény és minden rendben van :-))))
2010. febr. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!