Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van olyankor ha a Férjem...

Mi van olyankor ha a Férjem nem tud produkálni az andrológiai vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,mert csütörtökön megyünk spermavizsgálatra és párom álltja,neki ott nem fog menni :-(

100km utazunk miatta :-(


2010. márc. 8. 21:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
sya sztem mindenképpen gondoljátok meg még az utatmiatt is ha ilyen messze van fölöslegesen ne dobjatok ki pénzt amugy nincs közelebb hely?
2010. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nincs közelebb!Ami lenne is, a dokim azt nem ajánlja!Nem tartja megbízhatónak!Nem kerül pénzbe a vizsgálat,csak az utiköltség!

Olvastam itt olyat,hogy ha nem sikerül,adnak valami gyógyszert... Ez igaz lehet vajon?!De biztos van így más is,mint a Párom,nem,mert ez az azért kellemetlen dolog szerintem:-(

2010. márc. 8. 21:26
 3/26 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet, "éheztesd" ki a párodat. És nyugtasd meg, hogy ott békén fogják hagyni, annyi ideje lesz, amennyit csak akar, és segíthetsz neki.
2010. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Értetsd meg a pároddal hogy rengeteg más férfi is túlesik ezen és ők is tudnak produkálni, ő sem lesz kivétel. Ne arra koncentráljon hogy hol hanem arra hogy ott lehetsz vele és arra hogy ezt a gyermek miatt csináljátok amire ő is vágyik! Ennyi áldozat kell tőle, míg egy nőnek hónapokba és rengeteg vizsgálatba telik amire nála a végére járnak. Neki ez az egyetlen egy vizsgálat lesz és utána legalább tisztán fogtok látni és tudni fogjátok az eredményeit! Nyugtatsd meg és érvelj okosan és szerintem a km nem számít csak az hogy kiért/miért kell ez az egy áldozat. Az én párom is volt. Mondd neki, utána isteni kényeztetést kap majd otthon stb. stb.
2010. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem tudott produkálni, nagyon kellemetlenül érezte magát, persze meg is értem a férfiakat, hogy ilyen esetben nem megy nekik, mi nők is zavarba vagyunk, akkor gondoljunk csak bele, hogy a férfiaknak milyen lehet ezt átélni. :( Nálunk végül engem behívtak, hogy orálisan elégítsem ki. Ne tudd meg milyen nehezen ment, közel 1,5 órát bent voltunk. Kérdezzétek meg, hogy bemehetsz-e. Szerencsére nagyon jók lettek a férjem eredményei. :)
2010. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
mi is pont csütörtökön megyünk, és engem is elhívott a férjem, és kérte, hogy menjek be vele.én sokkal cikisebbnek érzem ezt a dolgot, de ő azt mondta, hogy ez most olyan lesz, hogy 'ez egy konvenciókon túli helyzet', amin túl kell esni, és ő mindent megtesz a sikerért! nagyon jólesett nekem, hogy így áll hozzá!remélem nálunk és nálatok is minden rendben lesz!majd írj az eredményről!
2010. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak helyek, ahol elfogadják az otthonról hozott "anyagot" Kérdezzél rá esetleg, hogy lehetséges-e náluk ez.

Nem értem a parázást, állítsd be viccesen a férjednek, hogy ez vicces dolog lesz, semmiképp ne az elkeseredésedet lássa, mert úgy aztán végképp nem fog neki menni. És igen, menjél be vele, és hozd a legjobb formádat:-))Mindenből kilehet hozni egy jó szitut!

2010. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi amikor voltunk, már úgy mentünk, hogy vittük a mintát. :) Az én férjem sem tudott volna ott produkálni. Szerencsére minden rendben volt.

Muszáj helyben mintát produkálnia? Nem jó ha viszitek?

2010. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az én párom is izgult de be lehetett vele mennem és úgy együtt megoldottuk. Nagyon rendesek voltak a nővérkék és az orvos is.Tuti biztonságba éreztük magunkat a szobába ahová be kellett mennünk.Sok sikert!
2010. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok bíztató választ!Aranyosak vagytok!

Mindenképpen megírom mi volt!Remélem sikerül a "dolog" :-)

Mindent meg fogok tenni,hogy segítsek neki...

2010. márc. 9. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!