Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laboreredmeny, segitenetek...

Laboreredmeny, segitenetek kiertekelni?

Figyelt kérdés
Osztrodial 172.4!! FSH 7.02! LH 7.3 Szerintetek milyen? a ciklua 4-ik napjan azaz ma lett csinalva!!
2012. márc. 12. 13:50
1 2
 11/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem kell annyira rettegni a PCOS-tól, ez a legkönnyebben kezelhető meddőségi probléma. :-)

Egyébként az, hogy jó a 3-ik napi vérvételed, sajnos nem jelenti azt, hogy ebből a szempontból egészséges vagy. Nekem is olyanok voltak az értékeim, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva. És még peteérésem is volt! mégis, a PCOS alapbetegsége, az IR sajnos nálam is befigyel. :-( Érdemes lenne neked is megnézetni a pajzsmirigy hormonokat és inzulin rezisztencia vizsgálatot végeztetni (terheléses cukor + inzulin vérvétel). Nem mindenkinél okoz cisztát, vagy eltérést az LH/FSH arányban, de a peteérést vagy a beágyazódást így is megakadályozhatja.

2012. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
prolaktin,tesztoszteron, dhea-s rendben van,csak ez a tsh idegesit,ami 2.28,vivel lehet levinni?van valami gyogyszer ra? ja es a TSH-t akarmenlyik ciklus soran meglehet nezetni? a ciklus masodik feleben lehet?vagy koteletezo a ciklus elso feleben?
2012. márc. 14. 09:53
 13/14 anonim ***** válasza:

a tsh-nak nem kell 2 alatt lennie. ezt mondta ma az endokrinológus, akinél jártam. (akinek 2,53 a tsh-ja)

szóval ezen ne aggódj!!

2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manka68 ***** válasza:
TSH nem ciklusfüggő, bármelyik napon lehet vizsgálni. Persze nem gond, ha 2 fölött van a TSH... annak aki nem akar babát. Az én endodokim véleménye ez. Levinni gyógyszerrel lehet, ne kezdd el magadat kezelgetni alternatív módszerekkel, mert lehet hogy többet ártasz vele, mint használsz. Ha a dokid nem ad rá semmit, és továbbra sem jön a baba, akkor szerintem 3 hónap múlva nézesd meg megint a TSH-dat, és ha nincs változás, vagy romlik a helyzet, akkor legyél kicsit erőszakos dokiddal, vagy keress másikat, aki hajlandó kezelni.
2012. márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!