Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe estem! Tényleg...

Nagyon kétségbe estem! Ténylegigaz, hogy Pcos-nál nagyobb a vetélés lehtősége? Ti kaptatok vmit amikor összejött a baba?

Figyelt kérdés
Letörtem , mint a bili füle! Nem elég, hogy iszonyú nehezen jön össze (HSG, laparoszkópia, vérvételek sorozata, inzulinrezisztencia vizsgálat, sperma vizsgálat...) Ezt nem hiszem el! Nagyon elkeseredtem! Reménytelen a dolog?!?
2009. jún. 10. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogy reménytelen :))) lesz babád, csak várd meg, míg ő is jönni akar :) a nagyobb az esély, nem azt jelenti, hogy mindenkinél megtörténik.

a pcos-nál a hormonzavar okozhat(na) vetélést, de ha a doki felügyel szerintem nem lehet baj, csak ne aggódj!

2009. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PCOS-s vagyok és 23 hetes kismama. 1 éve volt vetélésem és csak utána derült ki a pco. Hormonjaim rendben. Clostit szedtem, annak a hatása több hónapig hat így terhességem elején nem kaptam semmilyen gyógyszert. Ne aggódj, jönni és maradni fog a baba. Kitartás!
2009. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm!
2009. jún. 11. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!