Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó beduzzadása utalhat...

Mellbimbó beduzzadása utalhat terhességre, nem várt után 6nappal vagyok, és most észleltem?

Figyelt kérdés
De csak a bimbó.Tudom,hogy egy kicsit indiszkrét,dehát ez az oldal erre való:D
2012. márc. 12. 23:00
 1/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nemvárt után 6 nappal egy jelet kell csak keresned : pozitív tesztet. Már ki kell mutatnia, ha baba van. Az összes többi jel bármi lehet. Bár a mellbimbó duzzanatról eddig még nem hallottam, inkább érzékeny szokott lenni.

2012. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem van pozitív tesztem és 5+5 vagyok, de tegnap óta nekem is nagyobb a mellbimbóm. Duzzadtabb és nagyon érzékeny.

De szerintem tesztelj, az biztosabb. :)

2012. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cica8918 válasza:
Szerintem lehetsz kismama mert én 4hetes vagyok kb és az enyémek önálló életet élnek...(ezt vettem én is észre először)fájnak,nagyok,kemények.. :D
2012. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az vagyok:Dmármint majdnem,még nem ágyazódott be,de valahol itt van:DVoltam UH-án
2012. márc. 13. 19:45
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Teszteltél már? Pozitív lett? UH mit mutatott?

Egyébként először a teszt mutatja ki a terhességet, az UH csak utána 1-2 héttel.

2012. márc. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Délutániból teszteltem pénteken az halvány pozi lett,majd szombaton is du-tániból az is halvány pozi lett.,tegnap voltam uh-án,és ott mondták,hogy méhem valamivel nagyobb,és,.hogy a méhnyálkahártyám is meg vastagodott 13mm,menjek vissza jővőhéten és látni fogja már,aztán csináltamm tegnap orvos után még egyet az is halvány pozi.
2012. márc. 14. 09:11
 7/9 Manka68 ***** válasza:
Akkor halkan gratulálok! :-)
2012. márc. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos csak nem sikerült...:S
2012. márc. 15. 14:33
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Sajnálom!

Akkor majd a következő hónapban.

2012. márc. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!