Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív tesz után hány...

A pozitív tesz után hány nappal kezdtetek terhességre utaló tüneteket észlelni magatokon?

Figyelt kérdés

Mellfeszülés, hányinger, émelygés, fáradékonyság stb!

Nekem a ciklus 40. napján lett pozitív a tesz, de még mindig alig akarom elhinni, hiszen semmit nem érzek az ég világon magamon. (Igaz, hogy az első terhességemnél is sokáig nem volt semmi tünetem, vagy csak nem figyeltem, mert nem is tudtam, hogy terhes lehetek!)

Szóval, nálatok mikor jelentek meg tünetek?

Aki második babával esett teherbe, érzett különbséget az első terhességéhez viszonyítva a tünetek megjelenésében?


2012. febr. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a teszt előtt már jelentkeztek tünetek. Pl mellfeszülés, sűrűbb pisilhetnék, fáradékonyság, aluszékonyság.
2012. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a teszt előtt 1 héttel már éreztem, csak nem akartam elhamarkodni a tesztelést. 2. baba, és az elsőnél ugyan azok voltak a tüneteim, mint most, onnan tudtam, hogy baba lehet a pocakban.
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.baba 5.héten fáradtság, 6-7.héten gyomorégés, mellfeszülés

2.baba 7-8.héten gyomorégés, hányinger

3.baba 7.héten hányinger

2012. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma reggel csináltam még egy tesztet, biztos ami biztos. Pozitív lett! De még mindig nem érzek semmit! Bár azt hiszem, addig jó, míg nem vagyok rosszul!

2012. febr. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!