Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális clearblue tapasztala...

Digitális clearblue tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most csináltam a tesztet,negatív lett,szétszedtem de ott meg pozitív.Szemmel jol látható csíkok vannak.Kiváncsiságbol csináltam,mert volt mensim,kb másfél hete,de fura tuneteim vannak.Szerintetek?koszi a valaszt.
2012. márc. 13. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Szétszedted a digitális tesztet?

A clearblue alapvetően nem a legjobb, gyengébb minőségű az indikátor csíkja, de ez téves pozitív, és nem téves negatív tesztben szokott megnyilvánulni, és a hagyományos változatánál. Egyébként érzékenynek érzékeny, és egy szétszedett tesztet már nem értékelünk. Csinálj újat, ha úgy érzed, de erre az eredményre sokat ne alapozz.


(A digitális egyébként sem értékelhető úgy, mint a hagyományos terhesteszt.)

2012. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszodat,akkor azt hiszem ez tényleg negatív.csak azért szedtem szét hogy kivegyem az elemet.Es akkor láttam meg,hogy nem csak egy csík van,és elég eros csíkok.Holnap lehet veszek másikfajta tesztet és megcsinálom.
2012. márc. 13. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Bakker,és mit akartál az elemmel?!Én jó tesztnek tartom.3 nappal azután,hogy nem jött meg,vettem egyet.Fél percen belül pozitív lett,és kiírta,hogy 2-3(hetes).A helyedben én olcsóbb tesztekkel kísérleteznék,pláne,hogy másfél hete volt meg a mensid.
2012. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az elemet nem dobom a szemétbe,tudod kornyezetvédelem...:)hát megpróbáltam,holnap már olcsót veszek...:)kosziii
2012. márc. 13. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Oh,ez eszembe se jutott.Pedig én is szelektívezek.A Corax is jó.
2012. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, az elemet nem szokás a szemétbe dobni. :) Így értem miért szedted szét, őszintén szólva ezzel még nem találkoztam, de azt hiszem, hogy a menstruációval együtt ez inkább negatív. De tudod, biztos ami tuti, csinálj másikat is. :)
2012. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor holnap csinálok másikat.megírom az eredményt,Koszonom a válaszokat csajok!:)
2012. márc. 13. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azért vettem, mert elegem volt a csíkok nézegetéséből. 2 percen belül + volt és további 1 perc után kiírta, hogy 2-3 hetes. Ennek ellenére mikor szétszedtem nem volt csík. Mondjuk én másnap szedtem szét.

Én az elmaradt mensi délutánján csináltam.

Ez a fajta elég megbízható. A másik verziót nem szeretem, az nekem nagyon sokszor álpozitív lett.

2012. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem gyenge teszt. Igaz, hogy tobb hcg kell, hogy kimutassa, de valamiert akkor is ez az egyik legjobb, talan mert nagyon jol magaba szivja a vizeletet. Ez a teszt erzekeny, mert nagyon jo minosegu. Nem vitatkozni akarok, de en tonnaszamra vettem teszteket, szinte az osszeset kiprobaltam, nem egyet. Digitalisbol is elhasznaltam rengeteget. Ez a legjobb. Nekem ez jelezte negy nappal menzesz elott, a 10es qupido negativ volt, de negy nappal kesobb is. Masnap mar a sima clearblue (azaz menzesz elot 3 nappal) is pozitiv volt.

A digitalist ha szetszeded es ket csik van, semmit nem jelent. De csinalj holnap meg egyet, hatha. Sok sikert!

2012. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
/de attól, hogy neked bevált, a klinikai statisztikák szerint ez a legrosszabb. :)/
2012. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!