Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális clearblue tapasztala...

Digitális clearblue tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most csináltam a tesztet,negatív lett,szétszedtem de ott meg pozitív.Szemmel jol látható csíkok vannak.Kiváncsiságbol csináltam,mert volt mensim,kb másfél hete,de fura tuneteim vannak.Szerintetek?koszi a valaszt.
2012. márc. 13. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen klinikai statisztikak?:)))) Egy linket lecci.
2012. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A mi klinikánkon nem fogadjuk el, és kérünk mellé másik tesztet/béta HCG meghatározást vérből, mert gyenge minőségű az indikátor, és gyakran bejelez 6 egység hcg alatt is, amikor nem beszélhetünk terhességről. Ezért az én tapasztalatom az, hogy jobb egy sima gyógyszertári teszt (MediLab, Gravi HCG). Ettől még neked lehetett jó, természetesen, én sem azt mondom, hogy mindig rossz, csak pont azt csinálja,ami ilyen teszteknél a legrosszabb: álpozitív tud lenni. 10-es tesztet meg ép elméjű orvos nem javasol, tekintve, hogy 10 egység HCG-ből még bármi lehet.


A linkkel kapcsolatban: elég ha visszaolvasol, az elmúlt hónapokban nem egy kérdés volt, ahol pozitív lett a clearblue, és nem volt baba.


Ismétlem: nem 100%-ban rossz, hanem mondjuk 40%-ban, de ez bőven elég, hogy a szenzitivitását megkérdőjelezze a klinikum.

2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Csináltál másik tesztet?
2012. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Digitális... ma vettem egyet és még csak nem is működött a kis nyitott könyvnél megállt a tudomány,ennyit erről ment a kukába 2 ezer forint,de a többi tesztje se ér semmit a sima tesztje téves eredményt mutatott! Azt mutatta pozitív erre rá pár órára megjött! Na ennyit a ClearBlue tesztekről!
2012. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!