Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív ez a...

Szerintetek pozitív ez a teszt? Láttok rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés

Én vagyok az, aki pár napja feltett egy szétszett tesztet:) Most újból teszteltem, de még ez is korai, ma lehetek a 11. napon peteérés után.

Nagyon kis halványka a csíkom, de látjátok?:) Megerősítésre lenne szükségem, vagy aki úgy gondolja, hogy negatív, természetesen arra a véleményre is kiváncsi vagyok:)

[link]

[link]

Kicsit sötét és nem látszik annyira, meg hajnalban csináltam és telefonnal!


2012. márc. 14. 05:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem pé után 12 nappal annyira halvány volt, hogy nem lehetett fotózni. Ez annál jobban néz ki. :)
2012. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok pe utan 11 nappal :)
2012. márc. 14. 09:02
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozitív!!! :) Egyértelműen látszik a csík, csak még kicsit halványka?

Hadd kérdezzem meg, hogy milyen tesztet használtál ami ilyen korán kimutatja a bébit??

2012. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, a második mondat után felkiáltójel van!!!! :)))
2012. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Predictor Early. Az van ráírva hogy mensi előtti

4.napon kimutatja:) 900ft a gyógyszertárban:)

2012. márc. 14. 13:29
 16/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, veszek egyet én is, mert elvileg vasárnap kellene megjönnie. Akkor talán már nálam is kimutatja holnap reggel ha van valami.... :)))
2012. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen, hogy megnéztétek, és válaszoltatok :)

Bárcsak tényleg lenne babám!

De képzeljétek..ugye ezt reggel csináltam. Különösebb tünetem igazából nincs, csak a mellem megduzzadt, érzékeny, meg a mellbimbóm megváltozott, én úgy látom :) De nem bírtam ki, vettem még egy 10-es érzékenységű tesztet, kazettásat, de más fajtát, mint amit reggel csináltam, ettem ittam 1 körül, fél3kor pedig megcsináltam ezt a tesztet, és csont negatív lett :( Miért, mit gondoltok? Kicsit kétségbe estem..

Tudom, hogy türelmetlen vagyok, csak már annyira rossz ez a bizonytalanság, gondoltam az is halvány pozi lesz és megnyugszom.. De nega lett :(

2012. márc. 14. 18:25
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha reggel olyan halvány volt. esélytelen még délután tesztelni. Várj 2-3 napot és tesztelj reggel. Erősödnie kell, ha baba van, úgyhogy reménykedjünk, hogy fog is! :)
2012. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, hogy bíztatsz :)

Remélem én is nagyon! Írok majd, ha van fejlemény, bízom benne, hogy csak jó dolgokat kell megírnom :)

2012. márc. 14. 20:50
 20/29 anonim ***** válasza:
Ott van az a baba, ne aggódj, csak még a reggeli teszt is korai igazából így napközben meg várható volt a negatív! Pár nap múlva is kérünk ám egy képet, szép erős két csíkosat!!! :))
2012. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!