Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírtátok ki mikor kiderül...

Hogy bírtátok ki mikor kiderült: pozitív a teszt hogy nem mentetek egyből orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibírni 7-8 hétig hogy nem mentek el orvoshoz? nekem 2 hét múlva kéne mennem kb. de nem tudom hogy fogom kibírni. Ti hogy csináltátok? Adnátok tanácsot?
2012. márc. 11. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem is akartam kibírni. Teszt utáni hét elején elmentem, 1 hét múlva már volt szívhang is. (Mondjuk én a vetélés miatt sem vártam, féltem, nehogy baj legyen.)
2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és hány hetes voltál mikor először mentél?
2012. márc. 11. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, de ha nekem valaha lesz pozitív tesztem, akkor az lesz az első, hogy felhívom a dokit és elmondom neki és tőle fogok tanácsot kérni, hogy mikor menjek hozzá! Szerintem úgy lesz a legjobb, ha úgy teszek, ahogyan ő mondja, mert ő csak ért hozzá, nekem ez lesz majd a megnyugtató igazából, mert én hallottam olyat is hogy ha valaki túl korán megy dokihoz, akkor abból még baj is lehet...
2012. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Február 18-án teszteltem először pozitívat, holnap délelőtt megyek a dokihoz. Hogyan bírtam ki? Nehezen.

De! Kisvárosban élek, pedagógusként dolgozom. Ha már a szakrendelő környékén járok is megindul a pletyka, nemhogy ha a nőgyógyásznál vki meglát. Mivel nem szeretek magyarázkodni, hazudni pláne, így vártam. Ráadásul elég zsúfoltak voltak az utóbbi hetek, így az időmből sem nagyon telt volna ki.

A legnehezebb az első pár hét volt, mert a mellfeszülésen (és a pozitív teszten) kívül semmilyen tünettel nem rendelkeztem.

2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor te elég sokat tudtál várni.muszáj lesz nekem is kibírni 2hetet.nekem az 5 pozitív teszt és a vervétel eredménye van a kezemben. Nekem a hasam alja szokott fájni meg a derekam.sok sikert a magához
2012. márc. 11. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 5 hetes + egy pár napos voltam, ha jól emlékszem.
2012. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A + tesztet az esküvőm előtt 2 nappal produkáltam. Dokihoz kb 2 hét múlva mentem el, így a 7.héten lehettem.

Igazából amíg a tesztet nem csináltam meg, addig nem is gyanakodtam, akkor meg annyira el voltunk foglalva az esküvővel, hogy ezt nem is nagyon tudtam még felfogni. :D

Időpontot kértem a dokitól, és miután a nászútról hazajöttünk talán 2 nap volt még.

A nászút alatt már felfogtuk, és alig vártam, hogy mehessek.

Az első UH-n már volt szívhang is. :D

2012. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En nem is ertem, minek kell varni? Attol meg el lehet menni orvoshoz, hogy megvizsgaljon, egy plusz vizsgalat sohasem art. En a pozitiv teszt utan egy hetet vartam es az 5. heten mentem orvoshoz. Megnezett hasi ultrahanggal es mar lehetett latni a petezsakot. Megbeszeltunk nehany dolgot, es a 7. heten kellett mennem alaposabb vizsgalatokra. Akkor mar volt pluszban vizelet, vervetel, sot belgyogyaszati vizsgalat is. De ez maganklinika volt, ott nem razzak le az embert, szerencsere nyugodtam lehet menni, amikor az ember ugy gondolja.
2012. márc. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem vártam "feleslegesen". A nemvárt után 1 héttel csináltam tesztet (soha sem volt pontos, így nem nagyon aggódtam a késés miatt), majs 2 nap múlva egy másikat, aztán hívtam a dokit. Csak azért vártam, mert általában 1 héttel későbbre tud időpontot adni, így a 6. héten mentem. Már látta a petezsákot, egyértelműen tudtuk, h az baba lesz :) (hüvelyi uh-t csinált, elég profi géppel, gondolom ez is segített)
2012. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még a ciklus közepén kértem időpontot a dokimhoz, mert esedékes a rákszűrésem. Holnapra kaptam időpontot, viszont már 5+5 leszek. :) Engem megnyugtat, hogy lát, max. visszamegyek később is. :)
2012. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!