Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor mentek orvoshoz?...

Ti mikor mentek orvoshoz? Egyből ahogy a teszt pozitív, vagy vártok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyből mentem, tudtam, hogy még nem lesz szívhang, de megnyugtatott. Petezsák már volt, egy hétre rá szívhang is.

31 hetes kismama

2012. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fanina ***** válasza:

Szia.

szerintem várni kell egy kicsit,mondjuk attól is függ hogy mikor csináltad a tesztet,én az elmaradt mensi után 1 héttel teszteltem és most megyek az elmaradt után 3 héttel megyek!!

2012. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz tapasztalatot szereztem azzal, hogy az első babánál egyből mentem a pozitív teszt után (5 nappal a mensi kimaradását követően). Így én már csak a 6-7 héten megyek, ha jön a következő. Kitudom számolni magamnak, vagy van egy halom terhességi kalkulátor a neten, így az 5-6 héten felhívom a dokimat, ő a következő hétre tud időpontot adni és megyek.
2012. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn lett pozi a tesztem, következő héten szerdán mentem orvoshoz! Mehettem volna előbb is, mert már 11 hetes terhes voltam! Nem volt semmi tünetem a pozitív tesztig! Utána egyből hánytam, epret kívántam ecetes uborkával!
2012. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 5 hetes terhesen voltam először. nem azért, mert ennyire türelmetlen voltam, hanem mert már jóval előbb erre a napra kaptam időpontot. viszont ha lehetett volna, akkor még toltam volna 3 héttel ezt az időpontot LEGALÁBB, mivel szörnyű volt kivárni, hogy legyen is valaki a petezsákban és hogy annak a kis valakinek dobogjon is a szíve. de megérte :)

12 hetes kismami

2012. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mentem egyből, hogy kizárjuk a méhenkívüli lehetőségét. anyukámnak volt és elég hamar, akár a szívhang előtt komoly tünetei vannak.
2012. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vártam egy kicsit, kb 2 hetet. Nekem így alakult.


Kimaradt mensi után 3-4 nappal csináltam a tesztet, 2nappal később esküvő... a nászútról hazajöttünk és utána mentem.

Tehát valamikor a 7. héten jutottam el a dokihoz, már volt szívhang.

Szerintem azért érdemes ezt kivárni, hogy ne kelljen 2x menni. Ha nincs panaszod, nem vérzel be, stb akkor nyugodtan várhatsz vele a 6-7(8). hétig.

2012. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 timszy25 ***** válasza:

Én megcsináltam a tesztet és rá 1 hétre mentem el orvoshoz.

29 hkm

2012. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!