Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés kalkulátorral kapcsolat...

Szülés kalkulátorral kapcsolatban kérdeznék?!

Figyelt kérdés

február 26-án voltunk együtt,egyetlen egyszer,és nem

jött meg,érzem is hogy baba van,ő lesz a második,ha minden igaz.beírtam a kalkulátorba és azt írja hogy szülés várható ideje: november 20. ezt nem értem,mert a 40 hetet akkor honnan kell számolni? az elmaradt mensi utsó napjától,mert akkor rendben,viszont most tudom a beágyazódást,az első gyermekemnél nem tudtam,akkor próbálkoztunk nagyon sokáig,de itt egyértelmű:)köszi


2012. márc. 14. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elmaradt mensi első napjától!
2012. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátorok az utolsó menstruációtól számolnak! Mert ez az általános! Tehát nem az elmaradttól, hanem amikor utoljára megvolt!
2012. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát az utolsó menstruáció 1. napjától. (....de igazából ez csak a 28 napos ciklusok esetében érvényes)
2012. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Azt te nem írtad meg, hogy mikor volt, csak hogy február 26-án voltatok együtt, tehát kizárásos alapon csak abból az együttlétből foganhatott meg. Így arra rászámoltam 2 hetet, mert kb. akkor jöhetett meg utoljára,(legalábbis a kalkulátorok, meg a terhességi kormeghatározó rendszer is így számol) szóval az február 12-e. Így tényleg november 20-a jön ki, mint várható születési dátum.
2012. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó mensi első napjához hozzáadsz 7 napot és kivonsz három hónapot,vagy amikor együtt voltatok+280 nap.egyébként akkor születik meg amikor kedve tartja:))
2012. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,így értem,egyébként február 14.volt az utsó menstruáció első napja! tudom,akkor jön mikor épp kedve tartja,kisfiam is elég lusta volt,úgy kellett indítani:)
2012. márc. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!