Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után, a 13. nap...

Inszemináció után, a 13. nap lehet már hinni a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés

Most vagyok az inszem. 13.napján... És a Gravi-hcg teszt szerint halványan de ott volt a második vonal... de állandóan görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni... Mi a véleményetek? Lehetek terhes? Vagy a hormonok miatt még csalhat most is a teszt?

Köszönöm előre is nektek...


2009. jún. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a HCG, ami a tüszőrepesztőben van csak 10 napig van inszem után a szervezetben, akkor nem szabad még hinni a pozitív tesztnek.

Szerintem 13. napra már kiürült! :-)

Szóval én már merek gratulálni, de két nap múlva csinálj egy újabb tesztet. Akkora erősebb vonalat kell már látnod.

A görcsölgetés normális, amennyiben nem érzed ijesztően erősnek.

Én soha sem görcsöltem mensi előtt, nem is éreztem, hogy jönni fog. Nem voltam pocakfájós.

De amikor terhes lettem a fiammal, akkor sokszor fájdogált.

Én a 14. napon teszteltem délután, akkor lett pozitív és aznap este igen erős görcseim voltak, akkor találkoztam velük először. Elvileg a méh már nagyon koraterhességnél elkezd tágulni, átalakulni, emiatt fájhat a hasad.

2009. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 13. napon már elvileg mutathat valódi pozitívot. A kis, mensi szerű görcsök normálisak, ne aggódj. Nagyon szorítok!!! 10.5 hós kisfiú anyukája
2009. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van veletek? Ott a baba? Remélem igen!
2009. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma voltunk Pestrn a Bmc-ben és babás vagyok.......:-))))))

Annyira de annyira boldogok vagyunk...

Csak most meg attól félek hogy ne legyen semmi baj, szépen fejlődjön....

Köszönöm nektek a sok bíztatást....:-))))))))))

Hajrá......

2009. jún. 15. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolo vagyok!

Latod, mondtam en, hogy ez mar nem a tuszorepeszto miatt lett pozitiv! Gratulalok neked ismet!


Megjegyzes: probald meg elterelni a figyelmedet az orokos aggodasrol. Idonkent ugyis fogsz, azt nem lehet kikerulni, de probalj meg nem mindig aggodni.

Nekem mar van egy gyermekem, most varom a masodikat, en is kisterhes vagyok, meg csak most lett pozitiv a tesztem.

TApasztalatbol mondom: ha beleeled magad, akkor mindig lehet aggodni. Eloszor azert, hogy nehogy megjojjon es ne mehen kivuli legyen. Aztan ha ezen tovabb lepsz, akkor jon az, hogy a 12. hetig ne legyen baj, mert az a legveszelyesebb.

Utana jon az, hogy a genetikai vizsgalatokon minden rendben legyen es kezdjen mar el mozogni. Aztan jon a nehogy koraszulott legyen fazis, valamint a mozog-e eleget, nem erzem mar fel oraja, stb.

Terhesseg vegen jon a szulesi komplikaciotol valo felelem.

Es ez meg csak a bevezeto volt. Ha megszuletik, akkor majd lesed, hogy egeszseges-e, felsz majd az elso betegsegtol es hogy nehogy lepottyanjon valahonnan. Ha elindul, akkor mar tokeletesen biztonsagos helyen sem tudod hagyni, akkor mar majd magatol is felted. Es minel nagyobb, annal tobb minden miatt aggodhatsz, mert mar hiaba vigyazol te ra, elsosorban magara kell vigyaznia, amit nem feltetlenul tudsz befolyasolni.


Nah, ne haragudj, hogy ilyen hosszan irtam. Csak arra akartam ravilagitani, hogy ne izgulj tobbet, mint amennyit kell, legy boldog es ne aggodo tekintetu, mert az aggodas soha nem erne veget, ez meg csak a bevezeto! :-D

2009. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!