Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta utáni...

Petefészek ciszta utáni teherbeesés?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült,hogy majdnem 5cm-es petefészek cisztám van.Elmentem orvoshoz,mert nem jött meg már 2 hónapja,kiderült petefészek cisztám van(3hónap mulva kell vissza mennem).Múlt héten megjött normálisan a mensesem.Akkor már úgymond túlvagyok a veszélyen? Ha most próbálkozunk már a babával összejöhet?
2012. márc. 15. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
..Mütesd meg azt a cisztát szerintem!A nővérem is igy volt,nem jött össze nekik a baba addig még nem vették le a cisztáját..rá 1 honapra terheslett és ma már 2 éves a kislánya
2012. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 3hónap mulva kell viszamenned gondolom várják hogy feszivodjon a ciszta,ettöl függetlenül jöhet a baba.Egy kérdésem lenne:érezted a cisztádat,fáj valahol?Bocsi
2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jött meg,negatív teszt,talán kicsit a méhem fájt a jobb oldali méhem(2 méhű vagyok:) ).Mellem feszült,olyan volt mintha terhes lettem volna.De ez is attól függ kinek mekkora,nekem szerencsém volt mert kicsi volt(40x37mm-es volt).Engem az érdekelne,hogy a petefészek cisztánál is van több fajta?Olyan akinek nem jön meg és ha szétmegy vagy mi akkor menses során távozik?És van olyan akinek rendesen megjön és egy rutin nőgyógyászati vizsgálaton fényderül rá,hogy cisztája van? Lehet én jobb helyzetbe vagyok?
2012. márc. 15. 20:07
 4/10 A kérdező kommentje:
De miota volt mensesem azota sehol nem érzek semmi apróbb fájdalmat se,melleim se feszülnek már:) Ezért gondoltam,hogy szétment már a ciszta és most lehet összejönne a baba:) Már nagyon szeretném,mert január elején volt egy Missed abom is:(
2012. márc. 15. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 1 éves kisbabám két 6cm-es ciszta mellett nőtt. 5 hósan már nem látták tőle a cisztát. Minden rendben volt.

Azt mondják, hogy a terhesség jó ciszta ellen, a hormonok dolgoznak.

Hülyeség műttetni - a ciszták felszivódnak. Csak ha rossz indulatú, és nő, akkor érdemes műteni.

Nekem mindenki azt mondta a cisztás terhességemre, hogy ne foglalkozzak a cisztákkal. Igazuk volt.

2012. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ:)
2012. márc. 18. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A ciszta elvileg az, amikor gyakorlatilag belemenstruálsz a saját petefészkedbe.

Nekem volt folyadékot tartalmazó cisztám, meg "sűrű bennékű képlet"-es is, amikor terhes lettem.

2012. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is valami echoszegény folyadékos
2012. márc. 18. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Két külön dolog a ciszta és az endometriózis utolsó válaszoló.nekem mindkettő volt.és az nem belemenstruálás.
2012. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok ! Nekem is tnap mondta a doki,h van egy 56 mm-es ciszta a petefészkemben.Bár nekem fáj is néha be-be szurkál.2 hónap múlva kell visszamennem,megnézik,h felszívódik-e vagy sem. Viszont mondta,hogy ha megcsavarodik,akkor az nagyon tud fájni. Hogy lehet ezt elkerülni? Vagy mire figyeljek oda?Kiküszöbölhető valamilyen úton-módon????
2012. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!