Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tablettát ha két...

Clostilbegyt tablettát ha két nappal később kezdem el szedni, abból lehet gond?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy amikor megjön, a második napon kezdjem el. A férjem külföldön dolgozik, és az ő hazajöveteléhez igazítottuk, viszont néhány nappal később érkezik csak haza, így arra gondoltam, hogy nem a második, hanem a negyedik, vagy ötödik napon kezdeném el.
2012. márc. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondta ezt az orvosod, ne szedd máshogyan.
2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A closty a peteérést hivatott elősegíteni, azzal hogy később veszed be pár nappal úgy gondolom, hogy a peteérést késlelteted. Van akinek a 3. vagy 5.napon javasolják.
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a ciklus 5. napjától kell szednem, 2x1-et!Így mondta a dokim! Mi inszemezünk!
2012. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond belőle. Én mindig az 5. naptól kezdtem. Semmi baj nem lesz ha később szeded, de 5. napnál később ne!
2012. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Miért írta fel a dokid a clostit? Nélküle nincs peteérésed? Mert ha egyébként is van, akkor csak annyi lesz a változás, hogy nem egy, hanem több tüsző érik meg. Késleltetni nem fogod vele az ovut. Ezt így nem lehet irányítani, (van olyan szuri, ami megakadályozza, de azt már lombiknál szokták alkalmazni), inkább apát kéne hazarendelni ovu idejére, ha tényleg babát szeretnétek. Lehet szerencsétek, és pont időben ér haza, de igazából attól függ a dolog, hogy mikor jött meg, és nem attól, hogy mikor kezded a clostit.

2012. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!