Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátlót elfelejtettem...

A fogamzásgátlót elfelejtettem bevenni egy nap de nem figyeltem hogy kihagytam és folytattam ugyanúgy a szedését így egy nappal csúszásba vagyok.5 hónapja szedem a gyógyszert gond lehet ha egyszer nem vettem be?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre a hibámat de nem előtte nap felejtettem el bevenni.A gond csak az hogy tegnap délután "akcióztunk"és nem védekeztünk máshogy mivel a fogamzásgátló...Előtte nap viszont vettem be gyógyszert.Mit tegyek?
2011. júl. 4. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond lenne.
2011. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Tény, hogy nem vagyunk egyformák, de nekem volt olyan, hogy tavaly nyáron 3 napra elutaztunk, és a tabi otthon maradt. Így 3 nap kiesett... mégsem lett baba.

Ilyenkor amúgy azt írj a tájékoztató, hogy a kövi nap 2-t vegyél be, és a hónap hátralévő részében védekezz máshogy is. (Én csak azért nem vettem be az elmaradtakat, mert 3 maradt ki, nem 1.)

Úgyhogy csak nyugi!

2011. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jövőhéten kell megjönnie akkor nem kell paráznom rajta hogy nem fog megjönni?
2011. júl. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!