Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombikom után...

Sikertelen lombikom után hsg-t javasolt a nőgyógyászom. Tudtok ajánlani kórházat, ahol csinálnak ilyen vizsgálatot? Persze tapasztalatokat is várok és magánkórház is érdekelne valamint az árak.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2012. márc. 16. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok akadékoskodni, de a sikeres lombikhoz semmi köze annak, hogy a petevezeték átjárható-e vagy sem, ebből kifolyólag nem is (lenne) szükséges elvégezni.

Nekem anno tb-re csinálták Szegeden. Úgy gondolom, ezt bármelyik női klinikán/kórházban megcsinálják. A te orvosod nem csinálja meg?

2012. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen én is tudom hogy semmi köze a petevezeték átjárhatóságinak a lombikhoz,de az orvosom mindenkinek szokta javasolni a második lombik előtt és mivel nem tud más okot,ami miatt nem maradtam terhes,ezért ezt ajánlotta,nem tette kötelezővé csak és kizárólag ajánlotta.
2012. márc. 17. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Progeszteron pótlást is kaptál a lombik után?
2012. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Utrogestant szedtem napi 3x2-őt,de 9 napra a beülti után megjött,így abba kellett hagynom.
2012. márc. 17. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én Pesten csináltattam a G1 intézetben.Ott ultrahangos átjárhatóságit csinálnak.2 éve 40e Ft-ba került.Kicsit volt csak kellemetlen,kb. negyed óra ücsörgés után haza is jöhettem.Minden női klinikán csinálnak amúgy,csak oda kell beutaló is.Viszont ingyen van.

Bár én sem nagyon értem miért lombik után csináltatja veled.

2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak pedig tényleg semmi köze a lombikhoz.max az inszemhez.
2012. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... nekem addig nem is engedték az első lombikot, amíg nem csinálták meg a petevezeték átjárhatóságot. Hiszen ha ez lett volna a gond (nálam nem ez volt), akkor akár elkerülhető lett volna a sokkal költségesebb és kockázatosabb lombik.
2012. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Endokrinológusnál jártál már? Méhtükrözés, laparoszkópia? Genetikai vizsgálatok? Leiden szűrés, véralvadási vizsgálatok?

Nekem ezeket kérte a dokim sikertelen lombik után. Ezeknek több értelme lenne, mint a HSG-nek. De te tudod.

2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a Telki Kórházban voltam. 30.000 Ft volt, mindenki nagyon kedves és figyelmes volt. Nem kellett várakozni sem. Csak az nem tetszett, h. köntösben nekem (kísérettel) kellett áttipegni a röntgenbe a felhelyezett katéterrel.
2012. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!