Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy lecsúsztunk?...

Lehet, hogy lecsúsztunk? Tegnap olyan 7körül voltunk együtt. Ma reggelre ugrott nagyot a hőm. Ha fenntmarad továbbra is akkor tuti megvolt a petém. Nade akkor az időzítés még jó lehetett így?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 16. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem valami szép a görbéd!

Elég cakkos és nagyon alacsonyan van az alaphőd!

Az ovud biztos hogy nem akkor volt amikor behúzta mert utána leesett a hőd és nem szabadott volna!

Most hogy felugrott és ha így maradna akkor az biztató lenne!Szexeljetek ma is meg holnap is!

2012. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi h írtál nekem.Igen tudom katasztrófa a görbém.Egyelőre nem kaptam rá még semmit.Azt nem tudom,hogy amikor felment a hő akkor már megtörtént a tüszőrepedés?
2012. márc. 16. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó alacsony napon van azt hiszem!
2012. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen jól írtam!

Nézd csak!


A testhőmérséklet a ciklus folyamán össze-vissza ingadozik, bár nagyjából egy tartományban, 37 C fok alatt mozog, kivéve, ha időközben megbetegednél.

Ovuláció előtt a testhőmérséklet pár fokkal leesik.

Ovulációt követően a hőmérséklet emelkedésnek indul, és a progeszteron hormon termelődésének köszönhetően 37 C fok közelébe kerül, vagy akár afölé is emelkedik.

2012. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!És szerintetek akkor a tegnap este betalálhat még?Vagy tuti lekéstük így?
2012. márc. 16. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg betalálhat mert a petesejt 24 óráig várja a lurkókat amik ugye 2-3 napig simán élnek!

Szóval ha tegnap elindultak akkor simán oda érhetnek!

De persze maradjon fent a hőd,mert ha leesik akkor megint csak próbálkozott a szervezeted és úgy nem lesz meg a találka!

Azért drukkolok!

2012. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Hát már nem várok semmit.csak most jelentőset ugrott a hőm és pont előtte lévő nap voltunk együtt.Már nem igazán figyelem magam.A hőt is csak azért vezetem,h tudjam,h mikor fog megjönni.
2012. márc. 16. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Még jó lehet az együttlét, de szerintem most továbbra is legyetek együtt!

Remélem, hogy fent marad a hőd és akkor úgy jó lehet még!

Majd ki fog derülni.

Én is drukkolok neked!

Én is csak hobbiból vezetem a görbémet már, nem figyelgetem magamat, mert már belefáradtam hogy még mindig nem sikerül. De azért kb. 1 héttel mensi előtt már kezdek izgulni ennek ellenére is hogy már régóta várjuk a babát.

2012. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nektek is drukkolok.Most este volt egy pecsételő vérzésem.Még soha nem volt ilyenem.
2012. márc. 16. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Akkor az tényleg az ovud volt!

Sok nőnek jár pecsételéssel!

Na hát reméljük a kis ficánkák megrohamozzák!:)

2012. márc. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!