Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkoltok, hogy erősebb...

Szurkoltok, hogy erősebb legyen a csík?

Figyelt kérdés
Nemrég teszteltem egy 10-es teszttel, ami hajszálvékonyan pozitív. Ma vagyok a 10. dpo.-n. Keddre nem várom. Azért teszteltem ilyen hamar, mert jelentkezett nálam az a fajta mellfeszülés, ami a kisfiamnál is jelentkezett. (Soha egyébként nem szoktam ilyet érezni.) Meg van ithhon 10 vaterás tesztem. Szerintetek ha terhes vagyok, akkor holnap erősödni fog a csík? Szerintem reggel is fogok csinálni, mert nem fogom tudni megállni. Légyszi szurkoljatok, most értem is.:)
2012. márc. 16. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg tényleg babás vagy, biztos erősödni fog a 2. csík, majd írd meg!

Köszi, hogy te is drukkolsz...van is miért, nekünk még nincs gyerekünk sajnos és nagyon régóta nem sikerül. :((

2012. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már 5 napja késik, tesztem már szép erős pozitív, de még nem egyenlő erősségű a kontrollal. Veletek mi újság? Írjatok, továbbra is gondolok rátok!
2012. márc. 24. 11:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper!Gratulálok kismami!:)

Én az 5. válaszoló vagyok,aki írta hogy szurkolj nekem is!:)

Na hát eddig nem jött meg!Ha jövő 7en se fog akkor tesztelek!Szóval még gondolj rám!:)

2012. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok, már 7 hetes terhes vagyok!

Szerdán voltam dokinál, a babám már 6 mm, és már szívhangja is volt. Kedves utolsó! Neked sikerült a március?

2012. ápr. 13. 14:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!Utolsó vagyok!

Először is boldog babavárást és sok egészséget kívánok nektek!

Nekem azóta sem jött meg,késői...nagyon késői peteérésem van!Most fogok tesztelni pár napon belül!Remélem csupa zebrás leszek!:) Majd megírom ha érdekel! :)

2012. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze érdekel, ha már teszteltél azóta, nyugodtan írd meg! Várom a válaszod!
2012. ápr. 17. 10:05
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Megjött sajnos!:( Rengeteget késett,de normális a mensim!:(

2012. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!