Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete volt tojásfehérjés...

Két hete volt tojásfehérjés nyákom azóta száraz vagyok semmi folyás nincs a hátam 3 napja beszakad a méhem körül. Lehetek esetleg terhes?

Figyelt kérdés
A tesztem tegnap negativ volt.Elég sokat fáj a fejem is ami ennyit nem szokott.18 ra nem várom.Egyáltalán lehetett tüszőrepedésem?
2009. jún. 11. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog jönni a menszeszed! :((((
2009. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sosem szoktam száraz lenni mindig volt pé után folyásom most nincs semmi ez a furcsa és a fejem is csak nagyon ritkán szokott fájni most szinte mindennap.
2009. jún. 11. 22:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és a ciklusom átlag 37 napos.
2009. jún. 11. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem lehetsz terhes, nem tudom az első válaszadó miért biztos abban, hogy meg fog jönni. Amég nem jön meg minden lehetséges, a teszted pedig nagyon korai volt :) Drukkolok :)
2009. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 12. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is 18-19re nem várom, de még biztos nem fogok tesztelni 20.-áig. Nagyon korai volt a teszt. Nekem is vannak ilyen derékfájós, görcsölős tüneteim. De türelemmel kell még lenni pár napig. Mert addig csak kidobott pénz a teszt, és ráadásul el is keseredsz a - eredmény miatt. Szerintem ismételd meg a jövőhéten. Drukkolok neked!!!Görbédet nem vezeted?
2009. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De vezetem a görbét de nekem olyan 36.5 fölé nem igen megy a hőm.viszont a derekam az soha nem fájt igy mint a mai nap.Egyik éjjel meg alig birtam elaludni ugy görcsölt a hasam.Ma éjjel meg lett olyan nagy mennyiségü fehér folyásom hogy olyat még sosem tapasztaltam.Szóval csak ilyen furcsa dolgok amiket nem tudok mire vélni.
2009. jún. 13. 07:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Na megjött a menszeszed???
2009. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem de nega az összes teszt már nem tudom mi van velem.Nem birtam folytatni a fogyokurámat sem mert nem birom megálni hogy ne egyem meg amit kivánok.Viszont a mensim is csak 37 nap átlaggal jön meg általában.
2009. jún. 19. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Helló én az elöző vagyok és az első is egyben, nem akartalak elkedvetleníteni. Nekem ugyan ezek a tünetek voltak és pont fogyóztam is, elmentem dokihoz éppen aktuális rákszűrésre, hát azt monta a sürü nyákos váladék (AZ ÉN ESETEMBEN!!!)méhnyak sebem van valami sejt tulburjánzás miatt. Egyébként van már babócám 1 éves lesz, a terhesség közbe volt folyásom többis mint átlagosan és csak az utolsó héten szülés elött változott meg az átlaga. Minden esetre szurkolok én is nektek a babához!!!!!
2009. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!