Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Ti mit Éreztetek?

Ez normális? Ti mit Éreztetek?

Figyelt kérdés
Erős alhasi fájdalom(nem egész nap,néha néha),mell érzékenység,faradekonysag,állando éhség erzet,derék fájdalom többszöri pisiles,ti mit Éreztetek terhesseg elején?
2012. márc. 17. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt, kivéve az éhséget, én mindentől wc-re rohantam, annyira undorodtam minden szagtól, íztől. Görcseim is voltak, sőt, tamponnal járkáltam az elején, mert tuti biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Most 32 hetes vagyok. :)
2012. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit tettél az alhasi görcsök ellen?van valami jó tanácsotok,?
2012. márc. 17. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek voltak, nekem a melleim nem egyszerűen érzékenyek voltak, hanem egyenesen fájtak, aludni sem tudtam.

És mit tettem? Semmit, vártam, hogy elmúljon.

El is múlt magától.

De a fájdalomtól rohadt hisztis voltam!

2012. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Béres Magnéziumot szedtem, mindenképpen jót tesz. Naponta 3x1-et szedtem, egy-két nap alatt megszűnt.
2012. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök érdekes, amiket írtok, tényleg csodálatos dolog az emberi test. Nálam semmilyen tünet nem volt, a gyakori pisilés is a 8. héten jött csak elő az első terhességnél. Most már több mint egy éve próbálkozunk a kistesóval, de sajnos nem jön. Ebben az egy évben rengetegszer voltak hasonló tüneteim, de soha nem lett baba belőle. Nagyon érdekes, hogy milyen mások a tünetek. Az erős alhasi fájdalom az mennyire erős volt nálatok? Olyan szinten volt erős, hogy fájdalomcsillapítót vettetek volna be szívetek szerint vagy csak kellemetlen volt, de igazából nem fájt annyira?
2012. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

olyan szinten volt erős, hogy bevettem a nospát, mert elkezdtem pecsételni, és azt hittem megjön a havim.

aztán elmúlt, és mivel nem tudtam mire vélni, csináltam egy tesztet, és pozi lett.

2012. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes, mert akkor nálam is elképzelhető, hogy volt baba időközben, csak valamiért nem tudott megmaradni. Az erős görcsök után szinte mindig pár órán belül megjött és akkor már nem teszteltem, mert feleslegesnek éreztem. Én úgy vagyok vele ennyi idő után, hogy csak akkor tesztelek, ha legalább egy hete késik, addig meg még nem jutottunk el egyszer sem. Boldog babavárást, kedves kérdező!
2012. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én sokszor sírni tudnék a fájdalomtól.elhiszem hogy ez normális de néha iszonyatosan fáj.ilyenkor elviselhetetlen vagyok.néha pár percig tart néha akár 1órán keresztul
2012. márc. 17. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én azért inkább kellemetlennek neveztem volna, mint fájdalmasnak.
2012. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló és más tüneted is volt? vagy csak a görcsölgetés?
2012. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!