Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 20 hetesen hányszor,...

Kismamik! 20 hetesen hányszor, és mit éreztetek, éreztek a mozgásokból? Normális ez?

Figyelt kérdés
Én ma töltöm a 20.hetet,de sokszor van hogy egész nap semmi,csak inkább este egy kicsit!
2009. júl. 8. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez mindenkinél más és más.És mióta érzed hogy megmozdult a pici?Én már a 16. héttől érzem és nekem elég aktív,főleg evészet után.Ezen ne aggódj,a lényeg hogy bejelentkezik:-))Esetleg ha mész a védőnőhöz vagy ha gondolod hívd fel és majd ő megnyugtat.

Boldog babavárást!

2009. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetes mozdult meg. Ahogy teltek a hetek egyre gyakrabban és erősebben éreztem. Pár napja viszont nagyon ritkán érzem. Akkor mocorog inkább mikor megpihenek. Szerintem mindenkinél változó a mozgás intenzitása és gyakorisága. Függ a baby fekvésétől is, hogy mennire érzékeled. Nyugalom, lesznek itt még jó erős rugdosások is. :) 20h km
2009. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális,nyugi nincs semmi baj veletek.Lehet rugdos a picid napközben is csak annyira gyengén, hogy nem érzed.Én ilyenkor azt csináltam,hogy a hátamra feküdtem,szabaddá tettem a pocim a ruhától és figyeltem.Volt,hogy csak szemmel láttam a mozgást és abszolult nem éreztem.Ahogy telik az idő egyre erősebb lesz a bejelentkezés :-)

Boldog Babavárást!

35 hetes

2009. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!