Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Éreztetek ilyet...

Ez normális? Éreztetek ilyet a szülés közeledtével?

Figyelt kérdés
38+3 hetesek vagyunk.Ma reggel úgy ébredtem ,mint akin átment az úthenger, minden csontom fájt.A derekam megállás nélkül fáj, éjjel-nappal,izomláz szerűen.Egyszerű mozdulatokra ( ágyban fordulás, fekvésből felülés, lehajolás stb)is, és a járásom is döcögős emiatt. Amikor lépcsőn megyek lefelé, majdnem megőrülök.Anyósom szerint ez normális, mert a csontok tágulnak, és attól van.De én attól félek, hogy becsípődhetett, és szülés után mehetek az ortopédiára vele.2 barátnőmet is megkérdeztem ( akik szültek már), de egyik sem emlékezett ilyenre.Szerintetek ez normális ?
2010. szept. 11. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Anyósodnak is igaza van miszerint tágulnak a csontok de amikor nem voltál várandós biztosan forogtál helyezkedtél álmodban most meg jóformán nem mozogsz mert nem tudsz.


Nem kell majd ortopédiára menned elmúlik.

Személy szerint én is megéreztem mert legalább 300szor forgok álmomban de amikor babát vártam nem pörögtem hanem ha megvolt egy kényelmes póz abban aludtam reggelig és megvolt az úthenger érzés.


Próbálj meg kicsit mozogni hátha elmúlik...

2010. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó lenne ha elmúlna..mert most olyan a járásom, mint egy 90 éves nénié.
2010. szept. 11. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom kicsit mozgasd át magad karkörzés fejbiccentés.

Nemsokára megszületik a kicsi és utánna már aktiv életet élhetsz!


Azért megkockáztatom hogy kellemes várandósságot kivánok és jó egészséget a babához!

2010. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó héten nagyon döcögösre fogtam a dolgot. Nekem is voltak ilyen furcsa fájdalmaim. És amikor megszültem elmúltak.
2010. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!Eddig nagyon jól bírtam a terhességet, szó szerint áldott állapot volt.De ez az utóbbi 2 hét már nem annyira könnyű.Lehet, most már a Pici is húzza el a gerincemet a súlya miatt. Megnyugtató, hogy másnál is volt ilyen.
2010. szept. 11. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb a 30.héttől ébredek úgy minden reggel, mint akit agyonvertek éjjel, annyira fáj a csípőm.

Ez teljesen normális jelenség (sajnos), szüléssel elmúlik.

Jó babavárást!

34 heteske

2010. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló érzésem van, már több hete nagyon fáj a csipőm. Ma pedig egyszerűen csak sétáltam, de úgy beleállt a fájdalom a medencecsontomba és a lábamba, hogy utána én is csak mint egy nénike tudtam mozogni.

36 hetes kismama

2010. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!