Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a bajom hogy nem jött meg...

Az a bajom hogy nem jött meg a menstruációm 5 napja és csináltam tesztet de negatív lett nem tudom hogy terhes vagyok vagy nem? Vagy esetleg valami más bajom van?

Figyelt kérdés
Görcsölni szokott a hasam mintha meg akarna jönni,várjak még a tesztel vagy menjek el orvoshoz?
2012. márc. 18. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok minden mástól is késhet(pl.:stressz)! Valószínű nem baba lesz, 5 nap késésnél általában már mutatja a teszt!

Szerintem még várj 5 napot, nem jön meg tesztelj, ha negatív menj el dokihoz.

2012. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még lehetsz terhes. Tesztelj pár nap múlva újra reggeli első vizeletből

Ha negatív lesz az is, akkor szerintem is menj dokihoz. Cisztától is késhet a mensi...meg bármi mástól is.

2012. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma meg jött egy picit,és a cisztát a szűrésen nem venni észre?Az utóbbi időbe nem voltam stresszes!Már nagyon szeretnék egy kisbabát!Mit csináljak hogy össze jöjjön?
2012. márc. 19. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Az UH-n látják, ha ciszta van.

Hát ha én azt tudnám, hogy mit kéne csinálni hogy összejöjjön, akkor már 3 gyerekem lenne!

Nekem se sikerül régóta és még nincs gyerekem.

Ti mióta próbálkoztok?

2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!