Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk eddig elég volt heti 1...

Nekünk eddig elég volt heti 1 szex. (hétvégén nyugiban) Babához nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Hétközben elég leterheltek vagyunk.Most hétvégén kéne pé-mnek lenni reménykedem.
2009. jún. 12. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia. mi egyhónapban 2 szer voltunk együtt

de ha az akkor lenne amikor a peteérésed van akkor pont elég

én is ebben bízom, de nagyon hisz az én férjem is eléggé leterhelt sajna

2009. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jókor voltatok együtt akkor elég. Mivel a petesejt 24 óráig életképes csak így pont akkor vagy max elötte 3 nappal kellett együtt lennetek, mert a spermiumok kb 3 napig még életképesek.

Nekem a barátnöm meséli hogy ök max havi 1x vannak együtt, milyen szar a sexuális kapcsolatuk, de mind két gyerek elsöre össze jött neki. Ö ezt úgy hívja, hogy vannak olyan nök akikre elég ránézni és már teherbe is esnek.

2009. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát. én kevésnek tartom, és ha elmondanád dokinak, ő is kevesellné...

Végülis esély így is van, csak akkor rátok nem vonatkozik igazán a statisztika, hogy 12 hónap alatt "illik" összehozni a babát...

Legalább peteérés környékén próbáljátok meg a 2-3 naponta együttlétet...

2009. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Elvileg egy is elég,csak jó legyen az időzítés.

Minden azon múlik h jókor a jóhelyen.


Habár én abban a hónapban maradtam terhes,amikor ahányszor a párom akarta mindig engedtem.

Azelött ,ha nekem nem volt kedvem,hát elhárítottam.

Nekem soknak tűnt a napi egy-kettő.De hatásos volt.

2009. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 12. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

tudatosan lehet kevéssszer együtt lenni. Nekem kétszer is összejött így. Csak tudnod kell, mikor van pé-d.

Ismerősömék például véletlenszerűen voltak együtt, és csodálkoztak, hogy egy év után sem jött a baba. MIkor kétnaponta kezdtek szeretkezni, két hónap alatt összejött.

Mi például szintén keveset voltunk együtt, de én hőmérőztem, és tudtam, mikor van pé-m, mikor kell együttlenni. A kiskatonák 3-4 napig életképesek, a petesejt egy napig él, tehát ha a pé körül öt napban egyszer vagytok együtt, és termékeny vagy (könnyen teherbe esel), akkor ennyi idő épp elég.

2009. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvalva sajnos nallunk is keves volt a szex de mi boldogok voltunk es igy szoktuk meg, hogy hetvegente. Sajnos mikor babat akartunk es probalkozni kezdtunk ketnaponta, haromnaponta nagyon rossz volt, nem birtam az iramot, faradt voltam kedvetlen sokszor mert ott volt a muszlalj a baba miatt. Sokszor ideges voltam, ingerult annak ellenere, hogy 7 eve imadom a ferjem. Mi arra a megallapodasra jutottunk, hogy mindent ugy csinalunk mint regen en meg ovutesztezek. Akkor voltunk egyutt amikor kivantuk egymast, csak arra figyeltunk, hogy amikor az ovulacios teszt pozitiv lesz akkor legyunk egyutt. Tehat elso pozitiv napon egyutt voltunk, a masodik pozitiv napot kihagytuk es utanna az elso negativ napon voltunk egyutt semmi mast nem valtoztattunk a havi egyuttleteinken es ezt a ket ovutesztes napot meg ki lehet birni. :) Nallunk ebbe a honapba ossze is jott a baba, maskent sajnos nem ment mert csak gorcsoles stb.... Kivanom neked, hogy minel hamarabb pozitivat tesztelj!
2009. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem régen volt a spektrumon, hogy nem is szabad sűríteni az együttléteket, sőt a peteérés előtt főleg nem ajánlatos, hogy bőven legyen életképes sperma. Az időzítés a fontos, az erőltetett szex senkinek sem használ! Én a tojásfehérje szerű folyást figyeltem, és bevállt!!!! :)
2009. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, nektek! Sajna nálunk is ez a helyzet,szerintem babához nálunk is kevés a szex, de bízom benne,hogy jönni akar hozzánk egy babó..:) a férjem nagyon leterhelt fizikailag+agyilag egyaránt. Nagyon szeretnénk babát így figyelem magam és akkor vagyunk eggyütt.
2009. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!