Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult héten mult el a menszim....

Mult héten mult el a menszim. azota viszkedek és ég ott alul. mi lehet? menyek orvoshoz? csak ő szabin van vagy van valami kenőcs rá? segitsetek ott hátul is viszked

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
feltétlen keress fel egy másik orvost!szerintem fertőzés:hüvelyi gombásodás amire adnak kenőcsöt és tablettát.ha nem akarsz orvoshoz menni akkor canesten kenőcs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod elérni az orvosod, addig használj canestent. Valószínű hüvelygombád van.
2008. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kőszi és az segit?
2008. ápr. 13. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
persze hogy segít!ha nem kened csak vakargatod felsértheted a bőrt és még más is lehet belőle!higgy nekünk!kend canesten kenőcsel.pár nap és rendbe tesz!(első válaszoló)
2008. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kőszi de mitől kaphatam el?páromal vagyok nem csaltuk meg egymást és vigyáztam mindig
2008. ápr. 13. 16:16
 6/10 A kérdező kommentje:
azért még lehet babánk?ez miatt?
2008. ápr. 13. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőknél gyakori a gomba.Nekem is volt nem egyszer.Nyugi,ettől még lehet babád.
2008. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy lehet ettől baba. Én évekig küszködtem gombával kollégista koromban, most boldog kismsmi vagyok.

Viszont azt tanácsolom, hogy ha a dokid sokáig van szabin, ne várj rá, hanem menj el a sima rendelésre. A gomba gyorsan szaporodik, és minél tovább vársz, annál nehezebb a gyógyulás.

Jó egészséget!

2008. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most olvasom hogy mit írtál.a hüvelyi fertőzést nem csak akkor kapod el ha valaki mással is együtt van a másik fél.több savat tartalmazhat a férfi vagy a női szerv és még több dolog is okozhatja,ez normális dolog!(nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni)kenyd be magad és pár nap múlva elfelejted ezt a gombát!
2008. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet baba etől . Menzi után nem ritka a gomba .canesten combit ajánlom.kenöcs is meg hüvely kup is .A hüvelykupot mindenképp mert az aztán kitisztit.Ja és vényre kaphato.Én még a dokihoz sem szoktam elmenni vele.
2008. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!