Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáltam és tampon volt...

Menstruáltam és tampon volt bennem bekereült egy nagyon picit a pénisz vége de nem élvezett belém lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés rá az esély, hogy a menstruáció alatt legy peteérésed, bár ismertem egy ilyen lányt. De ő egy a millióból. De nem csak akkor lehetsz terhes, ha beléd élvez, mert az előváladék ami akár mikor kicsusszanhat, is tartalmaz annyi spermiumot, hogy elég legyen.

Nem hiszem, hogy terhes vagy, de ha enyire aggódsz miért nem szedsz tablettát?

2008. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély. Mensi idején is teherbe lehet esni, és még ha nem is élvezett beléd. Az előváladékban is van spermium... viszont ott volt a tampon is, szóval én sem hiszem, hogy teherbe estél.
2008. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
itt nincs baba!
2008. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tuti nem vagy terhes! Ahhoz ebben az esetben nagyon nagy csoda kellene! Nyugodj meg!
2008. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanezt csináltuk mi is... a menstruáció 5. napján. Most nagyon félek! ... Neked megjött utána?
2011. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!