Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab és kismedencei...

Missed ab és kismedencei gyulladás után még van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Egy éve az hat hetes terhességemet üres petezsák miatt eltávolították a műtét komplikáció mentes volt, de pár hónappal utána sokáig szúrtak a petefészkeim és a vesém. 3 hónapja kezdtünk el ujra próbálkozni, azóta még nem jött össze a baba, holott előzőleg az első próbálkozásnál összejött. Szerintetek lehet ebből valami maradandó károsodásom? Van még esély arra, hogy anyuka lehessek?
2012. márc. 19. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy veled is megtörtént:( Nekem tavaly augusztusban volt missed ab műtétem. Előtte volt már terhességem és kismedence gyulladásom is és mindezek után lett még 3 gyermekem. Ha rendesen kikezelték akkor szerintem lehet babád. Az, hogy nem sikerül számos oka lehet. Ha nem vagy nyugodt akkor menj el az orvosodhoz én is ezt tettem és írt fel támogatásként duphastont ami segíti a beágyazódást, ha a megtermékenyülés létrejött. Sikerülni fog.
2012. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom ami történt!

Nekem augusztus 6. volt egy missed ab.om, 12 hetet töltöttem volna... Nekünk akkor 2-3 próbálkozás után jött össze. Azt mondta a doki, hogy nyugodtan próbálkozhatunk ha elmúlik 3 hónap. Most már 3 hónapja próbálkozunk, de semmi. Szóval ne ijedj meg, teljesen normális ha nem jön össze a baba. Én utána vérfertőzést kaptam, azt kikezelték, és azt mondta az orvos, hogy semmi akadálya az új jövevénynek. Mi most várjuk majd hogy elteljen még pár nap és tesztelhessek. Drukkolok neked, sok sok kitartást és erőt, és a mihamarabbi pozitiv tesztet:)

2012. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!