Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászom azt mondta ne...

Nőgyógyászom azt mondta ne szedjek vitamint elég ha természetes élemiszereket eszek. Másnak is mondtak már ilyet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Folsavat azért mindenképp szedj,a babatervezés előtt 3 hónappal mondják. Én is azzal kezdtem, végül leálltam, mert több, mint 3 év utrán sikerült.. De mikor sikerült, akkor szedtem előtte.
2012. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hónap sikertelen próbálkozás után elmentem nődokihoz, aki amellett hogy megvizsgált stb... ajánlotta, hogy szedjek terhes vitamint, de elég lesz kétnaponta egy szemet.
2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem! Ha változatosan eszel és jók az értékeid, akkor nem feltétlenül kell.

Folsavat szedtem én is a 12. hétig!

2012. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is hasonlót mondott. Én rákérdeztem, hogy szedjek-e vitamint és azt mondta, hogy nem fontos, de szedhetek ha akarok.

Én azért nem szedek mert tök felesleges szerintem, ráérek akkor szedni majd, amint pozitív lesz a teszt...addig minek költsek rá? Szerintem felesleges, 3 hónapon belül amíg írják hogy szedni kell előtte, úgyse jön össze a baba, évek telnek el, mire sikerül...

2012. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire jo a folsav?
2012. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!