Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki évekig nem esett teherbe...

Aki évekig nem esett teherbe és egyszer csak sikerült (természetes módon) annak előtte miért nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
lelki okok,rágörcsölés?vagy mi miatt lehetett?
2012. febr. 17. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rendszertelen volt a mensim, nem volt mindig peteérésem.

Elkezdtük a kivizsgálást, de lelkileg nem bírtam.

Az első években teljesen rágörcsöltem, azután valahogy belenyugodtam, hogy legfeljebb örökbe fogadunk majd valamikor.

5 év elteltével egyszer csak kiderült, hogy 8 hetes vagyok.

Azóta még 2 meglepetésbabám is született.

Amióta először szültem, a peteérésem is viszonylag rendszeres lett.

2012. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem volt bajom a mensivel mindig meg jött rágörcsöltem nagyon szerettem volna elkezdtem dolgozni fogytam 7 kilót 3hónap alatt keveset cigiztem és egyáltalán nem akartam babát és egyből teherbe estem!
2012. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok! és azt elfelejtettem írni hogy most 17 hetes kis mami vagyok és 4 évig próbálkoztunk!
2012. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel 8 év együttélés után úgy döntöttünk,hogy összeházasodunk és jöhet a baba.Lagzi után egyből neki is láttunk....1 év sikertelenség után dokit kerestünk.Kiderült,hogy neki kevés a sejtszám(20 millió helyett 2 millió),míg nekem meg gond van a pajzsmirigyemmel,nincs peteérés stb.Azt mondták nem tudnak mit tenni mivel halmozottan "fogyatékosok" :D vagyunk,így csak a lombik jöhet szóba,arra meg nem volt pénzünk.Így feladtuk és letettünk a babáról.5 év után mensi előtt 2 nappal terhes lettem egy spontán peteérésből.Már 19 hónapos a lányom.
2012. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokaknak sikerül mikor tényleg letesznek róla és más célokat keresnek.

Ismerősöm új pozíciót célzott meg és lám 5év után spontán terhes lett..

Fontos szerintem,hogy egészségileg rendben legyetek,mert ha van gond (pl.elzáródott vezeték) akkor hiába is várja a csodát.

2012. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!