Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a vérzés? Mikor...

Normális a vérzés? Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Párommal babát szeretnénk. 06.10-én voltak beágyazódásos tüneteim, 11-én csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív lett. 10-én pár csepp rózsaszínes "vérzésem" volt, ami 11-ére kevés barnás vérzéssé alakult. Ma reggel is (+ teszt ma is) volt egy kis barnázás, délután pihentem két órát, és mikor felkeltem, elmentem pisilni és ott már piros vér jött ki. Görcseim nincsenek, néha egy kis szúrka, de elhanyagolható. Amúgy a menzeszem vasárnapra nem várom.

Ebből lehet valami baj? Olyan tanácstalan vagyok Lányok, kérlek segítsetek! Aggódjak, vagy ne?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!


2009. jún. 12. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj és stresszelj, de egy doki látogatás nem árt.
2009. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sűrgősen keress fel egy dokit!Lehet gyógyszert kellene szedned,nehogy baj legyen!

És próbálj megnyugodni,hisz azzal is ártasz!

2009. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
doki és magnézium, de sajna az első 12 hétben ha el akar menni nem sokat tudnak tenni ellene, a vér semmiképp sem jó, de van aki mensizik a terhesség alatt, ritka és figyelni kell, de nem feltétlenül végzetes a vérzés.
2009. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!

Megpróbálok nyugodt maradni, és felkeresem a dokimat, remélem tud fogadni.

Köszi még egyszer Lányok!

2009. jún. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!