Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem, vagy ilyenko...

Korán teszteltem, vagy ilyenkor már "illene" valaminek látszódnia?

Figyelt kérdés

Peteérés utáni 12. napon vagyok. Hétfőre nem várom. Peteérésem biztosan volt, jó időben voltunk együtt a párommal, a hőm igen biztatóan fent van. Semmit sem érzek, nem fáj sehol, a folyásom sem különös, minden olyan, mint mensi előtt szokott lenni, illetve mint akkor is volt, amikor terhes lettem az első babámmal. Tehát semmi konkrét tünet.


Viszont hirtelen felindulásból h.lye p.csa módjára teszteltem egyet ma délután 10-es érzékenységű teszttel, ami természetesen határozottan negatív lett.

tudom, hogy reggel kellett volna, azt is tudom, hogy még várhattam volna három napot, de mégis elkapkodtam.

Szerintetek azért még van remény, vagy azért ma már kellett volna mutatnia valamit halványan a tesztnek, ha baba van, tekintve, hogy érzékeny tesztről van szó?


2009. jún. 12. 19:03
 1/2 Nikcsi ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor mar kimutatta a fiamnal es a mostani terhessegemnel is, de ez nem altalanos dolog. Tesztelj hetfon is, egyaltalan nem biztos hogy nincs baba. Az hogy a hod fent van igen biztato, meg hogy jokor tudtatok egyutt lenni. Drukkolok! :)
2009. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a válasz a kérdésben van, amúgy nem akkora gáz amit csináltál, mert nekem dpo 8. nap délben lett egy poz tesztem, aztán másnap reggel nega lett, aztán újra poz és az is maradt. szóval nem vagy lüke, max türelmetlen és az esély a babára azért mert nem jókor teszteltél még ugyanannyi persze megnyugtatóbb lenne egy kétcsíkos teszt, szóval, türelem és ha lehet, akkor reggel, vagy nagyon koncentrált vizeletből csináld.
2009. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!