Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt anyukák akik a...

Vannak itt anyukák akik a második babát tervezik? De még nem jött össze? Akik azt szeretnék, hogy kis korkülönbség legyen a testvérek között?

Figyelt kérdés
Mi a férjemmel azt szeretnénk, hogy kb. 2 év legyen köztük. Azért írtam, hogy kb, mert pont 2 már nem lehet. Pedig az is jó lett volna. Abban a hónapban amikor 13 hónapos volt kezdtünk el próbálkozni. 5 hónapja próbálkozunk. Eddig még nem sikerült! Most van meg épp a menzim, aztán jön a 6. próbálkozos hónap. Jövő kedden lesz a kislányom 17 hónapos, ha most sikerülne lenne köztük 26 hónap. Olyan jó lenne. De nagyon örülnék ha úgy összejönne, hogy max.2 és fél év lenne köztük. Most már nem görcsölök rá, jön a tavasz, sokat vagyunk kint a lányommal a levegőn, játszunk. Majd biztos jön a kistesó amikor akar, csak olyan jó lenne már!
2012. márc. 20. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is így tervezzük! Nyáron akarunk elkezdeni próbálkozni, tavaszi babát szeretnénk! :) Ne aggódj lehet, hogy még nem állt vissza benned minden az eredeti állapotába! Itt a tavasz, nem sokára nyár, majd rendeződik minden! Sok sikert, és kitartást nektek!
2012. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is várjuk a kistesót, ez a 2. próbálkozós hónapunk. Nálunk már így is minimum 2 és fél év lesz a korkülönbség. Remélem mihamarabb sikerül!!! A kisfiam az első hónapban megfogant.

Szorítok Neked is!!!

2012. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kistesóval próbálkozunk,de eddig még semmi. Ez lesz a 7. (vagy 6,már nem is tudom) hónapja,hogy próbálkozunk tudatosan,de előtte sem szedtem gyógyszert,miután megszületett a kislányunk. Nem tudom miért nem akar jönni. Holnapra van időpontom nőgyógyászhoz,rákérdezek mit lehet tenni. Kislányom már 2 és fél éves.:-)
2012. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!