Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmentem ma orvoshoz. Duphasto...

Elmentem ma orvoshoz. Duphastont szedett valaki?

Figyelt kérdés

5.hetes terhességet állapított meg és mivel barnázgattam 3x1 duphastont irt fel. Szedett már valaki ilyet nem volt melléhatása mert irja hogy áttörö vérzés lehet?

7,1mm,petezsákot lát benne magzat is van de még szivhang nincs biztos korai még.


2012. márc. 20. 16:13
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én szedtem, semmi mellékhatása nem volt. Ez csak progeszteron pótlás. Boldog babavárást!

2012. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, mert kicsit véreztem, ez csak sárgatesthormon pótlás, aminek nincs mellékhatása. Segít megtartani a babát, bár ha a baba nem akar megmaradni, a duphaston segítségével sem fog, max.elhúzódik 1-2héttel a vetélés. Velem sajnos ez történt!:(

sok egészséget neked és a babádnak!

2012. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem.Semmi baj nem lett,van egy 3 éves egészséges kislányom.Nem lesz semmi baj,nyugi!
2012. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!