Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szokott sűrű fehér...

Mikor szokott sűrű fehér krémes folyás és mensis görcs lenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy belekontárkodok!

De ez engem is érdekelne,mert nekem sűrű fehér krémes folyásom a ciklusom második felétől szokott lenni!

Most nem épp mensis görcs,hanem szurkálásom van inkább!De pár napja tart és 24. körül nem várom!

2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt egy autóbalesetem! utána éreztem ezt! Nagyon megijedtem! Elmentem a nőgyógyászomhoz és megnyugtatott hogy ez csak egy fertőzés! Immunrendsezrem Kot kapott és ugy jött elő. (nem mondom egyszer kétszer régebben is előfordult de nem tulajdonitottam neki jelentőséget).


Kaptam hüvelykupot és kamillás oldatal kelett irrigálni. Azóta semmi problémám nincs!


Dokihoz menjetek el ezzel a problémával és neki tudnia kell hogy mitől is van!

2012. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Második!

Amiről te beszélsz annak szaga van és viszket többnyire!

Nézz szét bárhol...amiről mi beszélünk teljesen más!A fertőzés szerintem nem tudja hogy nekem mikor van a ciklusom második fele,és főleg nem évek óta!

Azért azt már csak észre vettük volna,ha fertőzés lenne!

Ebben a témakörben,nem igen a nemi bajra utal az ilyen jellegű kérdés!

2012. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet én nem tudok fogalmazni, vagy te megérteni, de nem azt irtam, h ez a bajotok!

Nem nemibeteg voltam, egy fertőzést kaptam el egy gyógyfürdőből!A gyenge immunrednszer miatt jött elő. Főleg, hogy mióta nem járok nem jön elő ilyen betegség. Másik semmi szaga és kellemetlen érzésem nem volt, mert enyhe volt!!!


De ha évek óta ez a bajotok akkor nem kéne orvoshoz menni? és lehet nem csak egyhez.. Vagy maradjon a netes diagnosztika annál jobb nincs...


Minden jót kívánok a gyógyuláshoz és egy jó orvos találásához!

2012. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!