Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon eros petefészekszurka...

Nagyon eros petefészekszurka a jobb oldalon. Derékfájdalom, fehér krémes folyás, hihetetlen nyugalom, éhségérzet,28-ra nem várom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hom magas,37.1.De hát ez mindig ennyi mensi elott,peteérés után.Lassan két hete,állandóan ennék.Elozo terhességemnél is így volt,peteéréstol szó szerint zabáltam.

DE

Van egy furcsaság.Peteérésem volt 14-en,biztosan.Rá egy héttel,megint azt éreztem,mintha peteérésem lenne.Még a folyás es a szurkálas is meg volt.De mindkét felén.=Ugyértem jobb es bal petefészekben is.Én mindig megérzem a peteérést.Szóval most kétszer volt?lehetett?Teszteltem már egy párat,de utoljára három napja,tudom tudom hogy korai volt,de hátha....Ja és persze nega lett.Kérlek írjatok tapasztalatokat,hogy nektek volt-e hasonló,és esetleg lett-e baba...KOSZONOM CSAJOK!!!


2012. febr. 26. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyan abban cipőben járok mint te, én 29-re nem várom, ugyan így szurkál a hasam, zabálnék, kívánom a sósat, esténként hányinger, és még most is néha hasszurka. Csütörtökön barnás folyásom volt, hátha beágyazódás...Bevallom már én is teszteltem, de semmi. Ovu tesztet használtam, pete érést belőttük, sex volt. Most már nem tesztelek, kivárom a szerdát, de annyira bízom...
2012. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia!Akkor egyutt izgulhatunk.:)Oszintén nem tudom elképzelni,hogy más okozza ezt az eros éhségérzetet.Már voltam terheses akkor is így volt,pedig nem volt tervezett baba,és eszembe sem jutott,hogy terhes lehetek.Az isérdekes nekem,hogy eddig minden menzesz elott már egy héttel fájt a hasam,mindjártmegjonérzés,most nincsen.Hát meglátjuk,szurkolok Nekunk,majd irj mi újság..Puszi
2012. febr. 27. 07:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Még nincs mensim...de borzaszto helyzetbe kerultem,elveszitettem a munkamat.Azt hiszem,most a legjobb lenne ha megjonne...:(((Ketsegbe estem,de nagyon.
2012. febr. 28. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, hogy nincs munkád! De ha esetleg még ma vagy holnap kiderülne hogy babás vagy, gyorsan elmehetsz táppénzre! És akkor nem küldhetnek el! Ha jól tudom....

Szóval akkor se ess kétségbe ha babás lettél, gyorsan táppénz és kicsit könnyebb helyzetben vagy! Tudom hogy nem szép dolog, de csak magadat nézd!

Sok sikert! Kíváncsian várom az eredményt... :)

2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, én inkább annak drukkolok, hogy baba legyen. Akkor táppénzre mész és lesz gyed is. Addig pedig keresel egy másik és jobb munkát, amíg otthon babázol.


Amúgy én ugyanígy vagyok mint te - mármint amit fent írtál - olyan éhség van rajtam, hogy egész nap csak ennék. Én 5-re nem várom.

Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény, de fel a fejjel és legyen baba!!!!;)

2012. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom csajok...olyan jol esett,hogy irtatok.Az elobb rádásul kiraboltak az utcan...elvittek a penztarcamat az osszes iratommal es penzemmel...Most jovok a rendorsegrol...Hat nem tudom,ha ezek utan baba van,akkor o a sors ajandeka es karpotlasa azt hiszem.Majd irok,es koszi mindent Nektek...:)
2012. febr. 28. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Miújság? Megjött? Nekem igen. Első voltam.
2012. febr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tegnap 18:33 vagyok


A sok rossz után valami jónak is jönni kell most!!!! ;) Ezek után megérdemled nagyon!


A másik válaszolónak: sajnálom, hogy megjött. :(

Nekem még van 4 napom, tiszta ideg vagyok.

2012. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Most már csak jó történhet veled, persze ha igazán akarod a babát, ha egyántalán kismama vagy.

Szurkolok mindenkinek hogy sikerüljön.

Várom az eredményeket... :)

2012. febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nem jott meg.Tovabbra is eszek es eszek...egy halvany pozi teszt,utana ra felorara egy masik nega teszt.mondjuk szerintem mert eroltetve pisiltem par cseppet a masodiknal...:)Meg persze ez nem tuti.de nagyon felek hogy mi lesz velunk...de semmikeppen nem vetetnem el!!!!!
2012. febr. 29. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!