Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 6. án kellet volna...

Eszter888 kérdése:

Március 6. án kellet volna megjönnie helyette márc 9. én jött meg a szokásosnál kevesebb és kevésbé erőteljes barnás-rózsaszínes, és egyáltalán nem görcsöltem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bármi lehet akár baba is.Csinálj tesztet.
2012. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rá egy hétre csináltam,de az negatív lett,azóta elkezdett fájogatni a mellem,és néha olyan mintha megarakna jönni csak enyhébb,esténként pedig rámjön a hányinger.
2012. márc. 21. 11:32
 3/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok,lehet,hogy most már pozitív lesz az a teszt.A tüneteid gyanúsak :)
2012. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ez egy ilyen ciklus lehetett. Ha a terhesség miatt jött volna meg másképpen, akkor a rá egy hétre csinált tesztnek illett volna pozitívat mutatnia.

Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor nem vagy terhes, csak más volt a mensid, előfordul az olyan is.

2012. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat,nagyon bízom be már 4-5 hónapja próbálkozunk jó lenne ha sikerülne a kicsit,olvastam olyat is hogy kicsit később ágyazódik be ezért megjöhet a mensi és csak később mutatja ki a teszt is.nagyon reménykedem.te hogy vagy kedves első válaszoló? :)
2012. márc. 21. 15:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Később nem ágyazódhat be, csak akkor ha később is fogant. Akkor viszont a menstruáció is később jelentkezik. Fura, vagy más menstruáció akkor jelentkezik, ha már beágyazódott a baba, pont azért, mert ha rendesen leválna az egész méhnyálkahártya, akkor azzal a baba is leválna. Szóval nem hiszem, hogy ez lenne nálad. És most nem rosszmájúságból mondom ezt, de jobb ha nem éled bele magad ezekbe az elképzelésekbe, mert csak nagyobb lehet a csalódás. És jobb pozitívan, mint negatívan csalódni. Vegyél egy tesztet, és kiderül, találgatással nem leszel előrébb.
2012. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy vagyok vele hogy inkább elterelem a gondolataimat és nem idegeskedem hogy most ez miért is van,és nem ér akkora csalódás.Akkor szerinted baba is lehet a dologban? :)
2012. márc. 21. 16:10
 8/19 anonim ***** válasza:

Baba és ciszta is lehet.

Szerintem majd tesztelj újra. Ha negatív lesz, akkor pedig menj el dokihoz és kiderül mi a helyzet veled.

Drukkolok!

2012. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Remélem hogy baba,köszi :)
2012. márc. 22. 08:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tesztelsz írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény. Kíváncsi vagyok, mert nekem az előző mensim ferb. 18-án jött meg, de csak 3 napig tartott. Akkor csináltam is tesztet ami akkor negatív volt. Most a 35. napon vagyok és még mindig nincs meg... :) Én hétvégén tesztelek... De nekem gyanús, hogy lehet hg már az előzőnél is terhes lehettem, csak nem mutatta a teszt...
2012. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!