Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 6. án kellet volna...

Eszter888 kérdése:

Március 6. án kellet volna megjönnie helyette márc 9. én jött meg a szokásosnál kevesebb és kevésbé erőteljes barnás-rózsaszínes, és egyáltalán nem görcsöltem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 11:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szia akkor hasonló cipőben vagyunk én most vagyok a 46.napon vagyok de nem merek tesztelni.Mondjuk belülről azt érzem hogy babás vagyok,nagyon örülnék.Neked milyen tüneteid voltak vagy vannak most?Megírom hogy mi lett az eredmény,drukkolok neked :)
2012. márc. 23. 19:12
 12/19 anonim ***** válasza:

Teszteltem reggel, de nekem negatív lett... :'(

Még mindig nem jött meg... Ha jövőhéten sem jön meg irány a doki... Üdv.: 25/N hasonló cipőben...

2012. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szia,ne veszitsd el a reményt,ebből lehet még pozitív :) én várok a következő mensiig aztán kiderül az igazság,de én addig nagyon drukkolok neked hogy baba legyen :) mindenkinek jó hétvégét
2012. márc. 24. 09:35
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszi... Én is úgy vagyok vele, hogy még egy kicsit reménykedek... Amíg nem jön meg addig lehet, hogy van baba...

Ráadásul X-epilel teszteltem és itt írták, hogy volt akinek a 38. napon lett csak pozitív a 36. napon ugyanúgy negatív mint nekem... Majd jövőhéten tesztelek más fajtával ha addig nem jön meg... drukkolok neked.... 25/N hasonló cipőben...

2012. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most nem tudom hogy mi lehet :S Már egy hete fájnak a melleim folyamatosan fáradt vagyok,majd leszakad a derekam rövid ideig tartó menszi és barnás,most meg olyan tüneteket produkálok mint peteérésnél átlátszó és nyálkás(hivatalosan most van peteérésem)ezt nem értem akkor valószínű hogy nem vagyok babás :( most már tényleg megvárom a menszit és kiderül,azért reménykedem még benne de lehet hogy feleslegesen.Remélem azért neked majd pozitív lesz ha nekem nem :)
2012. márc. 24. 11:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Üdv. Kedves Kérdező. Nekem ma reggel (38.nap) sajnos megjött... Neked azért drukkolok remélem lesz pozi teszted hamarosan... 25/N hasonló cipőben...
2012. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szia,nagyon sajnálom de így új lehetőséget kapsz,és tiszta lappal kezdhetsz neki.Ne add fel a reményt mert tudod hogy a remény hal meg utoljára.Hát kb 1 hét és kiderül,de már nem nagyon bízom benne,amúgy Eszter vagyok :)
2012. márc. 26. 12:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem értelek, miért nem tesztelsz? Mire vársz? Ha a legutóbbi mensid azért jött meg furán, mert terhes vagy, akkor a teszt is mutatja már. Jobb így a bizonytalanságban?
2012. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Majd akkor a napokba tesztelek és írok hogy mi lett,nagyon bízom benne jó lenne ha két csíkot mutatna :)
2012. márc. 26. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!