Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk. Mikor...

Kisbabát szeretnénk. Mikor legyünk együtt ismét? A peteérés holnap várható, de szombaton voltunk együtt utoljára. Legyünk együtt ma is és holnap is vagy nem gond az, hogy szombat óta 5 nap telt el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 14:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le :(((

De valóban igaz, hogy nem 24 hanem 72 órát is életképesek a katonák. A petesejt életképes 24 órán keresztül. De inkább 18.

2012. márc. 21. 15:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan legyetek együtt ma is és holnap is. Meg azután. Hajrá!
2012. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A spermiumok kb 3 napig életképesek, de maximum 5 napig. (semmikképpen nem 24 óráig)

A petesejt pedig 24 óráig termékenyíthető meg, utána elöregszik, de még él...(valameddig).

2012. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

A lepontozott vagyok! :) 3-as

Ez engem nem nagyon érdekel ,ha lepontoznak, én csak segíteni akarok a saját tapasztalataim alapján!!

Nem véletlenül írtam a 24 órát,nem a hasamra ütöttem, az ORVOSOM mondta ezt!!

Azért mert mindenfélét olvastok a neten, azért még vannak újabb kutatások, ami alapján nem élnek minden esetben 48 órát!!

A másik, hogy sperma vizsgálat nélkül nem lehet benne senki sem biztos, hogy megfelelő számú spermiummal rendelkezik a fogantatáshoz!!! És akkor bizony a 24 órára lehet hagyatkozni!

Ezt még Czeizel doki is megmondta, hogy drasztikusan lecsökkent a magyar férfiak spermaszáma (átlagban), ami többek közt ok lehet, hogy nem jön a baba!!

Természetesen én is láttam már olyan RÉGI görbét, ahol besikerült úgy, hogy 5nappal előtte és két nappal utána voltak együtt a HŐ ALAPJÁN!!!

De a hő nem lehet mérvadó , a legpontosabb az ultrahangos vizsgálat!!

Én remélem sikerül a kedves kérdezőnek jól időzíteni!! :)

Mi is minden nap együtt voltunk tüszőrepedéskor (4nap), hogy biztos legyen és összejött a babánk!

Most vagyok 18hetes! :)

Én szorítok! :)

2012. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván több életképes spermium van jelen 24 óra múlva, mint mondjuk 48 óra elteltével, és így a teherbeesés lehetősége is magasabb,ha tüszőrepedés előtt 1 nappal volt az utolsó együttlét, mintha 2 nap lenne, ebben semmi meglepő nincs. Viszont te az első válaszodban úgy fogalmaztál, mintha az a 24 óra a MAXIMUM lenne, és nem az átlagos. És azért ez nem mindegy, és pont ezért nem is volt teljesen igazad. Másrészről a midnennapos együttlétek is rontják a spermiumok minőségét, mert 2-3 nap kell a termeléséhez, hogy tényleg megfelelő számú és minőségü hímivarsejtek álljanak rendelkezésre. Volt is itt egy kérdés, ahol a kérdező arról írt, hogy a férje 1 nap után elég gyér eredményt produkált, 3 nap után viszont tökéleteset. Úgyhogy az amit mondasz, hogy ilyenkor minden nap együtt kell lenni szintén nem teljesen jó tanács.
2012. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves "lepontozott"... (ne haragudj, hogy így hívlak)

Mi voltunk vizsgálaton és 1 ml/35 millió kiskatona volt és ennek a 70% élt és 45%-a gyorsan mozgott. Így én tudom, hogy a Férjem spermái több, mint 24 órát élnek :)

Köszönöm az összes hozzászólást, és a tapasztalatokat!

2012. márc. 22. 12:10
 17/18 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást kívánok Neked!!!
2012. márc. 22. 12:11
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak annyit tudok mondani, minél több összebújás, annál nagyobb esély :)
2012. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!