Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a gyakolati tapasztalatok...

Mi a gyakolati tapasztalatok a PG/53 törpemikroszkoppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már egy éve abbahagytam a fog.gátlo szedését és össze-vissza jön meg a mensesem.Nem tudom követni hogy mikor van pém.Ha van egyéb ötletetek más segitséget is elfogadok.
2009. jún. 13. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire nem jo! Nekem folyamatosan pafranyt mutatott, meg mensi alatt is! Azota elraktam jo melyre a fiokba! Az ovuteszt sokkal megbizhatobb!
2009. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csatlakoznék az előttem szolóhoz. Csak nekem meg semmit nem mutat. Ha semmit nem teszek rá,teljesen tiszta akkor is ugyanazt a képet mutatja.
2009. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ovu tesztet probáltam egyszer sikerült elcsipni a pét ,de nem jött össze.az a baj vele hogy mivel minden honapban más a cikluson már annyit költöttem rá hogy sokat.Volt amikor Kimaradt egy ciklus elmentem dokihoz és akkor látták hogy van egy18mm-es domináns tüszöm és rá egy hétre megjött.Már nagyon szeretném hogy megérkezzen az életemben a csoda néha nagyon elkeseredek.Utálom már a negativ teszteket,minden honap egy nagy csalodás.Igazságtalan az élet akinek nem kell oda jön a baba,és azt sem tudja hogy szabaduljon meg töle,mi akik várjuk megkinlodunk érte.Bocsi hogy kifakadtam de ti biztos megértitetek.
2009. jún. 13. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem megbízhatatlan és könnyű félrediagnosztizálni.
2009. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem vált be.Pedig mindent megtettem,h ne lehessen hamis.

Nem jó erre a célra.

2009. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben voltam, mint Te, a fogigátlő abbahagyása miatt össze-vissza jött meg, nekem sem volt értelme az ovu tesztnek. Én most 7 hetes terhes vagyok, és igazából azt lehet mondani, hogy a zavaros ciklus ellenére szinte az első ciklusban sikerült (ez a ciklus 2 hónap volt:O)), de én nem vacakoltam semmilyen teszttel, mi azt tettük, hogy 2 naponta együtt voltunk a párommal 2 hónapon keresztül, mígnem egyszer csak pozitív lett a tesztem. Nekem ez vált be. Szerintem ne vacakolj a PG/53-mal. Nekem is van, de én már akkor terhes voltam, amikor megvettem, csak nem tudtam még róla, de nekem mindig nagatívot mutatott akkor is, pedig akkor már elvileg folyamatosan pozitívnak kellene lenni, ha valaki várandós.
2009. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!!! Nekem sajnos nincs ilyen szerencsém egy éve probálkozunk.DE NEM ADOM FEL!!
2009. jún. 13. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából sosem értettem ezt, hogy valaki így vadászik a peteérésre. Ha 3 naponta vagytok együtt, akkor bele fog esni. Az meg fiatal házasoknál igazán nem olyan sűrű, nem?

Esetleg még a hőmérőzésből látszik, ha van hozzá türelmed, meg minden reggel ugyanabban az időpontban tudsz mérni.

2009. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Csak magyarázatul szolgálnék az öszinte kritikádhoz.Vanak olyan élet helyzetek amikor a baba szempontjábol sem mindegy hogy mikor jön.Ha olvastad mi már egy éve probálkozunk,nem most döntötük el hogy legyen baba.A helyzetünk annyiban változott hogy most még van munkahelyem elég jo fizetéssel de két honap mulva már nem biztos.Azt hiszem ezt nem is kell tovább ragoznom,talán érted hogy miröl van szo.Az hogy minden honap kudarc arrol nem szeretnék beszélni.Nem a hozzá állásunkkal van a baj.Barátilag üdvözöllek
2009. jún. 15. 18:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi!kedves hozzászolok titeket kihagytalak,mindenkinek nagyon köszönöm a segitséget
2009. jún. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!