Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiszteroszkópia után mennyi...

Hiszteroszkópia után mennyi ideig tart a vérezgetés? Illetve volt ugyanekkor laparos beavatkozásom is, és ilyenkor gázzal fújnak fel, és a műtét végén szokott bent maradni gáz, ami fájdalmat okoz, ha te is éreztél ilyet akkor meddig tartott?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 11:15
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Olyan egy-két napig volt csak némi barnás cucc, de az is alig. Épp csak tisztasági betét kellett. A gáztól pár napig kissé puffadt voltam, és enyhe szurkálások mindenhol. Komoly fájdalmat nem okozott. a műtét után, ahogy felébredtem, akkor még gondolkoztam, kell-e fájdalomcsillapító, de ezt némi séta megoldotta. A mozgás segít, könnyebben kidogozza a szervezet a maradék gázt. :-)

2012. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem hétfőn volt a műtétem,de még most is vérezgetek.Nagyon kicsit ugyan,elég a legvékonyabb tisztasági is,de piros és nem barnás.Az gond lehet?Hát sajnos a gázzal én nagyon megszenvedek mindig.Még most is fájdalmat okoz,szerintem valami ideget nyomhat azért.
2012. márc. 22. 13:07
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Nem hinném hogy gond, majd elmúlik. Neked tovább tart egy kicsit. Én is nagyon megijedtem anno, mert elmúlt a barnázgatás, volt két nap szünet, aztán megjött a mensim, (pár nappal korábban) és olyan erős volt, hogy elszaladtam vele a dokimhoz. Azt hittem, valami más vérzés, és megijedtem. Megnézett, felírt valami vérzéscsökkentőt. De végül nem váltottam ki, mert másnapra már enyhült, és aztán megszűnt magától.

A gázos dolgon segít a sok séta. :-) Én nem számoltam hány kilométert gyalogoltam le, de elég sok volt. :-)

2012. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszteroszkópiám volt, és egy hétig tartott a vérzés. Igaz enyhe volt, elég volt a tisztasági betét. Minden rendben van velem azóta, úgyhogy ne izgulj, ha nem egy-két napig tart.
2012. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerdán volt a műtét, pénteken még elég szarul voltan a gáztól, feszített a mellkasom és a vállaim, szombaton már alig éreztem valamit a gázból. Sokat kell sétálni!!
2013. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hello azt szeretném tőletek meg kérdezni hogy méhtökrözésen voltatok


mert nekem egy hét mulva lesz és nem tudom milyen és medig kell bent maradni a korházban mivel szeptember 4 kell be menem és aznap elvégzik ralytam a petevezeté átt fuváast vagy már ra egy napra a méhtökrözést irjatok

2013. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!