Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu óta (hétfő) "fáj a hasam-s...

Erus76 kérdése:

Ovu óta (hétfő) "fáj a hasam-szerűség" van nálam. Lehet biztító jel?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 05:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad,és ne keress tüneteket!!!!

Tudom nehéz,de ha ilyen szinten kattogsz a kérdésen,attól csak még nehezebb a várakozás!

Kitartás!

2012. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem hogy jót jelent mert nekem majd 2 hete szurkál!

Mára nem vártam...még nem is jött,remélem nem is fog!:)

2012. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem nem beleélni magam. De furcsa, nem szokott így fájni, és igyekszem nem rá figyelni. Én április 2-re nem várom, még bő 1 hét izgalom! :-)))
2012. márc. 23. 07:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Szurkolok, hogy ne is jöjjön meg!!!!! :-)))
2012. márc. 23. 07:22
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is 2-a kornyeken kellene nem megjonnie. +-1nap.drukkolok neked.elvileg nekem hetfo kedd volt ovu,nekem is neha szurkal,de tobbet inkabb a mehemnel,
2012. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Köszi szépen!:)

De amúgy mit érzel(vagy éreztek,mert még látom más is írta)?

Nekem szúró érzés,többnyire a jobb oldalt,de középen és bal oldalt is éreztem a 2 hét alatt!

2012. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azta,de sokan vagyunk, én is másodikára nem várom:)

De én nem érzek semmit!

Szorítok nektek!

2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok!!!! nekem már volt olyan hogy ovutól mig meg nem jött fájt, de annyira hogy menni alig birtam! leültem jobb lett,majd mentem és dolgoztam közben 5-10 percet és ugyanugy le kellett ülnöm! az orvos szerint nem repedt meg a tüszőm,és míg meg nem repedt, addig feszített!!!! ez volt 2 hétig folyamatosan, hol erősebben hol gyengébben jelentkeztek ezek a szúró fájdalmak!
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ennyien válaszoltatok! :-))) Főleg középen fáj, olyan néha, mint ha meg akarna jönni. Nekem ez lenne az első terhességem, csak ezért írtam ki ezt a kérdést. Egyelőre más tünetem nincs, még csak most lesz -reméljük- a beágyazódás. Ovu után nekem nem szokott így fájni, görcsölni, bár igaz ennyire nem is szoktam magam figyelni, csak mióta -január óta- próbálkozunk...Szurkolok mindenkinek!!! Mi is nagyon boldogok lennénk, ha összejönne a bébi! :-))
2012. márc. 23. 18:24
 10/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Megjött? Teszteltél?! :-))

2012. márc. 23. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!